1. 1.
  müzik dünyasında birbirinden esinlenme faktörü kronolojik olarak dikkatli incelendiğinde ortaya çıkan doğruluk payı mevcut tespit. yok öyle değildir, yok ebiktir yok gubiktir diyenlere aklı başında müzik dinleyicisinin cevabı '' yok öyle değildir, yok ebiktir yok gubiktir'' şeklinde olacaktır.
  2 -8 ... psychophobia
 2. 2.
  bir üst kategorisi 'pink floyd kötü bir queen imitasyonudur' demek olan bok atma amaçlı kendini bilmez cümle.
  1 ... psychophobia
 3. 3.
  (bkz: turkiye nin kurt cobain i ismayil yk dir)
  4 ... tfcvbg
 4. 4.
  pink floyd'u kulaklarıyla dinlememiş * olan şahsın sarfettiği cümledir.
  3 ... burock_
 5. 5.
  queen' le pink floyd arasında bağlantı kurmak, benzerlik hatta taklit kokan olgular bulmak zor değildir evet...ama pink floyd "kötü bir queen taklidi" olarak nitelendirilemeyecek kadar kalitelidir.
  2 ... fth
 6. 6.
  hade be,yuh artık lebron james deme safhasına getiren dayanaksız laftır,hiç tasvip edilesi değildir kanımca...
  1 -1 ... faithful lover
 7. 7.
  Queen ilk albümünü 1973 te çıkarmıştır, Pink Floyd ise o tarihe kadar (1967 den başlayarak) 8 album çıkarmıştır. Pink Floyd un en önemli albümlerinden olan Dark Side of the Moon 1973 te çıktığında Queen ilk albumünün heyecanını ancak yaşamaktadır. Pink Floyd un Queen den etkilenebilmesi, bir grubun gelecekten etkilenmesi anlamına gelir ki bu herhangi bir sanatsal kimliği ebedileştirir.
  9 ... shark
 8. 8.
  Türkiye'de çok fazla hayranı olmasa bile Avrupa'da Queen daha büyük bir gruptur (Albüm satışlarından da belli).Büyük gruplardan esinlenmeler olabilir.Fakat kötü taklit demek yanlış olur.Mesela Pink floyd synthesiser'ı, Queen'in reddettiği dönemlerde bile sıkça kullanmıştır.
  1 ... goksunv
 9. 9.
  (bkz: psychophobia kötü bir peder zickler taklididir)
  3 -1 ... deep
 10. 10.
  (bkz: ibrahim tatlıses mi daha büyük metallica mı)
  -2 ... tfcvbg