1. 1.
    sağlam kemalist yazardır. evet..,

https://pbs.twimg.com/med...format=jpg&name=large
    -5 ... frank lucas
  2. 2.
    kasımpaşa'nın suyundan içmiştir sakat adam yani bulaşmayın çizer.
    5 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    Nickini ne zaman görsem pili bozdu diyorum. Sevdiğim bir yazardır. inşallah Nesrindir.
    2 ... napacuhh
  4. 4.
    Yorumlarını sevdiğim kafası çalışan, sorgulayan yazar.
    3 -1 ... girabic peter
  5. 5.
    Sempatik ve hayret uyandırıcı arasında gidip gelen değerli yazar.
    2 ... elmander vs kewell
  6. 6.
    ruh hastası şimdi feyk hesaplarıyla kendi kendine cevap veriyor.

korkak kız çocuğu, kaç defa çık ulan ortaya dedim

fıssssssssssssss.

korkak kız çocuğu.
    2 ... pilihozlu haci baron bey
  7. 7.
    ben hep rizedeyim diyince karşısındakini susturduğunu gördük. demek ki adres verince susuyorlar.
    1 ... nagam
  8. 8.
    KAVGA ÇIKMIŞ BENDE KATILAYIM DEDiM BARON'A LAF ÇAKAN SAKALINA KEÇi BOKU DEĞMiŞ OF MARABASI MI YOKSA ULAN DAĞDAN iNELi BERi BOKUNUZ KURUMADI ALLAH'IN KÖYLÜ MARABALARI.

DEDENiZ GÜRCÜ KRALiÇESi AZiZE TAMARA'YA TAPARDI PAPAZA GÜNAH ÇIKARTIP KUTSAL SUYA DALARDINIZ V. GEOERGE ATANIZDI ŞiMDi KALKMIŞ iMAMIN KAYIĞINDA HAVA ATIYORSUNUZ.

BiRDE BARONA LAF ÇAKMIŞ ORAYA GELiRSEM BiR TOKAT AŞK EDERiN FUKARA SÜMÜĞÜ GiBi KiLiSE DUVARINA YAPIŞIR ANCAK ISPATULA iLE KAZIRLAR SONRA.
    HADDiNiZ BiLiN BiLDiRMEYEYiM HADDiNiZi ZATEN DEDEM SiZiN ORALARI iYiCE TARUMAR ETMiŞTi ZAMANINDA KORKUDAN MAĞARADA YAŞIYORDUNUZ ŞABALAKLAR.

BU ARADA YAKINDA DEDEMiN SARAYINA YERLEŞMEYi DÜŞÜNÜYORUM ARTIK EL ÖPMEYE GELiRSiNiZ ,GELENE BiR KESE ALTIN..https://www.facebook.com/...vc_kwWFg&__tn__=EHH-R

AFERiN ..

EFENDiM BENDENiZ BRiTANYA KRALiYET AiLESiNDEN ASLAN YÜREKLi (YÜREK YAHNiSiNiN MUCiDi ) RiŞAR'IN TORUNLARINDAN OLUP(((RiŞAR NiNEMi ŞAAPMIŞTI,BiZDE ŞAAPILMIŞ ASiLLERDENiZ))) SONRADAN TRABZON HAVALiSiNE YERLEŞMiŞ ASiL SOYDAN GELEN WiNSTOR KONTU PEACE NOWOĞLU.
    1 -1 ... baris hemen simdi
  9. 9.
    Çok özlediğim ve kokumun üstüne sindiği ender yazarlardan. Var olsun.

Sözlüğe girmemin yegane sebebi. Özellikle sinirlenince yanakları öyle kızarıp , gözünü yere dikip atarlı bir hal alıyor ki, vallahi azizim işte o anda kendimi taşaklarımdan evin duvarına asıp kendisine , iki dudağının tam ortasına spiderman kiss veresim geliyor. Ahh bir bilseniz öyle iyi birisi ki..anlatsam doğa ana yazılarımın satır aralarında iki kivinin ortasında muz çıkaracak gibi. Ahh azizim ahh. Aşk bu olsa gerek.

Bakirelere mahsus bir tavırla kebap yapıyor bana. Ellerine sağlık. Alttan yiyemediği t kebabı üstten yiyecek. Üst solunum yollarında corona virüsünden daha tehlikeli bir yılan peydah olacağını bilmiyor henüz.

Ahh bir de ağladığında koşup moderasyona şikayet edip şu yazılarımı sildirmez ise kendisine ayrı bir minnet borcum olacak. Millet okusun , görsün bizim ilişkimizde kim aktif kim pasif.

Yorgun kollarımla kucaklıyorum seni...

Passive voice konusunu iyi öğretmiştim sana değil mi?
    1 -3 ... marcus tullius
  10. 10.
    Edebiyat dersi verirken integralle türevini aldığım yazar.

Kızınca beni çok tahrik ediyorsun. Biliyorsun değil mi?
    -2 ... marcus tullius