bugün

allah bilir çorba içerken de kaşık kullanıyordur bu görgüsüz.
nelere şaşırıyoruz, acaba hiç mi birbirimizi sevmiyoruz.
(bkz: atalarımızı inkar edemeyiz)
pilavı eliyle yiyen adamdan, daha görgülü olduğu kesindir.
Gorgusuzluk degil yoresel kulturdur o. Daha onemli konular var bunlara takilmayim gencler.
(bkz: Saatlerimizi ayarlayalim)
elin köylüsüne kaşık verirsen olacağı budur. bunlar pizzayı bile kaşıkla yemeye çalışır. çatalla çay karıştırıp, anteni olan telefonla kulaklarını kaşırlar. *
çatalını yere düşürmüş olabilir.
pilav çatalla yenir.
yani kanımca bu başlığa görse, anlaşılan bu entry sahibinin kıçı o kadar rahatta ki böyle ipe sapa gelmez şeyleri konu yapıp başlık kirliliği yaratıyor diyerekten o kaşığı söz konusu şahsın kıçına sokmayı da deneyebilecek adamdır, diye düşünüyorum naçizane.
bu başlığı açandan en az 1000 kat daha insani yapıya ve akla sahip olan insan.
pilavı kaşıkla yiyen kısmına gayet dik bir başla, eyvallah o benim demekle beraber, görgüsü pilav taneleri ile birlikte kıllı koynuna sarılmış uyuyan zevata görgüsüzün önde gidenisin demeyi de bir borç bilirim.
yakında çorbayıda çatalla içicekler .
tam bir görgüsüzlük abidesidir. salın bu adamı inci'ye halletsinler!. terbiyesiz herif sen kalk pilavı kaşıkla ye bak bak olacak iş mi yahu. zaten bunlar yüzünden ab denen karın ağrısına giremiyoruz bunları bi defetseydik girerdik bi yerlere ya du bakalım.
kesin arjandır. brezilya'ya kafa tutmayın ulan ibneler.

ccc brezilya milliyetçiliği ccc
tabi normalde pipetle yemesi gerekirdi.
cık cık cık! kınıyoruz ailecek, kıııınnnnnnnn.
ilgi çekmeye çalışan bir tip daha geceleri bunlardan fazla bulunmazdı ama. aslında sözlük yazarları olarak bu tip başlıkların altına entry girmemek lazım yoksa gün geçtikçe bu türün üyeleri artmaktadır. şöhret tatlı gelir çünkü. saçma bir başlık açılır insanlarda bu başlığı açana artık ayar vermek için veya bak yavrum öyle değil böyle diye anlatmak için birşeyler yazarlar ve bir bakmışsın başlık tutmuş. bak bende alamadım kendimi yazdım birşeyler kolay değil biliyorum.
şu bunla yenir, bu şunla yenir gibi tabulardan vazgeçmekte yarar vardır. bi insan bir şeyi neyle yemek istiyorsa o yemekte onla yenir demektir. ayrıca pilavı kaşıkla yiyen adam da bu başlığı açacak kişiler gibi düşünen insanlara göre kendine daha çok güvenen, onları umursamayan rahat bir adamdır, yürü be demek düşer sadece
(bkz: pilavı kaşıkla yemek)
(bkz: tezeği avuçla yemek)
serbest çağrıştırdı
(bkz: pilavın ortasına kaşık batıran abazan)
yesin efendim istiyorsa kepçeyle yesin de bu neyin telaşesi onu anlamadım ben? nedir yani anlamıyorum yeni başlık açacağım diye insana kafa attırası konuları irdeleme meramı. bunu merak eden adam mal mal oturup sabahtan akşama kadar kaşıkla pilav yiyen adamı, makyaj yapan türbanlı kadını, starbucks'a giden enayi genci düşünüyor demek ki. işiniz gücünüz yok mu olum sizin. boş beleş adamlar böyle boş beleş konuşur işte. gözüme gözükmeyin olum!
ancak pilav yeme konusunda 'otorite' olmuş insanın söyleyebileceği dübük, gübük, bibik ve bilimum ibik söz. ha ben kaşıkla yemem, ancak yiyen kardeşlerimize de * söz söylettirmem.

"bu bayan şu şekil giyinir, şu bayan şu şekil giyinir... şu şekil giyinir..." **
akıllıca davranandır çünkü pirinç tanelerinin çatal üzerinde durması zordur ayrıca ben de öyle yiyorum ne var ?
pilav çatalla yenince daha çok doymuşluk hissi veriyor. O yüzden evde pilav bolken kaşıkla, dışarıda pilav sınırlıyken çatalla yemekte fayda var.
sokarım ben böyle kibarlığa. ya neyle yiyecekti? eliyle yemiyor ya insanların şu kibar feyzo hareketleri varya insanı çileden çıkartıyor. neyse ağzımı bozmayacağım.
(bkz: pilavdan dönenin kaşığı kırılsın)
(bkz: pilava pilav diyen baneller)
neyle yiyecekti? diye sormama sebep olmuştur. komiktir. oldu olacak çorbayı da çatalla ya da çubukla içsin.