bugün

Arapperest çomar hareketi arapların her hareketi sünnet ne de olsa.
Çocuk sikenlerin beslenme alışkanlığıdır.
Igrenc amk.
Geri kalmışlığın sembollerinden birisidir.

Bunu gördüğünüz zaman, çatal ve kaşıklarla harekete geçmelisiniz.
Burger king'de elle patebis kızartması yiyenlerin iğrendiği olay.
araplarda olduğu gibi yağlı eller koltuk altlarına sıkıştırılır ve çekilerek temizlenir.
hangi yüzyılda yaşıyoruz amk. çidden mide bulandırıcı. karşımda biri öyle yemek yese kafasını tabağın içine sokardım.
söz konusu pilav; arapların misafireri için pişirdiği, seramonik bir yemektir. mensef denir. elle yenir. üstündeki etler de ev sahibi tarafından sofrada elle didilerek misafire doğru atılır. misafire et atmak, misafiri onore etmektir. bu kültür tüm arap coğrafyasında mevcuttur.

lahmacununuzu çatal bıçakla yiyin lütfen. evde tabağın dibini sıyırdıktan sonra da baş parmağınızı ağzınına sokup emmeyin sakın!
düpedüz ilkelliktir. şu elle yemenin, tavuk buduymuş gibi lanse edilmesi çok şaşırtıcı, elle yenilebilecek gıdalar zaten çok farklı; poğaça dürüm vs. gibi ki bu kadar doğal olan başka bir şey yok. napak poğaçayı çatal bıçakla mı yiyelim. fakat ki avuçla yemek ise çok başka olay. bu pirinci bilmem neyi avuçlayıp yemek; ilk insan olarak yaşamayı seçmiş bünyelerin seve seve yapacağı olaydır. e çorbayı da atların yalaktan içtiği gibi iç, ya da köpeklerinki gibi.
evrimin bir halkasında takılı kalındığının belirtisidir.

(bkz: Yazık la kimin çocuğuysa)
Genelde araplarda sıkça rastladığımız eylemdir . Rahatsız edici olmakla beraber insanın midesini ağzına getirir . Bir insan çatal kaşık varken neden elini tercih eder anlam veremem . Medeniyet dedikleri şeyin aslında her anlamda geçerli olduğunu düşündürür .
burger yerken çatal kullanan, patates kızartmasını cımbızla yiyen tipler konuşuyor. susun
iğrençtir. Nimete bu yapılmaz.
Arapların sıradan eylemlerinden biridir. Petrollerden dolayı milyonlarca dolarları var fakat adamlar bir türlü medeniyete ulaşamadılar azizim.. iğrenç bir olaydır. Mide bulandırır. Ülkemizdeki Arap yalakası tarikatların da bu eylemi düzenli olarak gerçekleştirdiğini düşünmekteyim..
nasıl yendiğini anlamadığım yaratıcı yeme yöntemidir. elinizde mıncıklıyor musunuz acaba? Ben de bilmiyorum öylesine cevap verdi abiniz
nasıl yendiğini anlamadığım yaratıcı yeme yöntemidir. elinizde mıncıklıyor musunuz acaba? Ben de bilmiyorum öylesine cevap verdi abiniz.
Arapların sık yaptığı iştir.
pislik insanların yapacağı davranış...
afedersin arap...
Bir çöl ayısı geleneğidir.
Midemi bulandıran yeme şekli. Hadi yufka vb şeylerle yenilmesi neyse de direkt elle yenildiğini görünce midem kalkıyor.