bugün

iğrençtirler. çayı kesin şekerli içiyordur bunlar. siz beslenmeyin amk.
aynısını kokoreçe de yapar.
üzerinede minik doğranmış çoban salatası koyar , karabiber ekler, hafif ekşili ayran ile vahşice yer.
Benimdir.

Karışmadığınız bir bu konu kalmıştı gelin buna da karışın mına koyim.
sanayi sitesinde bir lokanta da ya da yol üzerinde minibüste satılan pilavcıdan pilav yiyordur. pilavın kalitesi önemli değil yediğin yerin kültürüne dayalı bi sistemle yediği için bunu yapmıştır düşünsene 5 tl vermiş pilav almışsın ve diz hizasında olan masada ketçap, başka bir kap içinde de biber var o 5 lirayı veriyorsan hepsi hakkım diyerek mükemmel bir karışım yaptığına inanıp basarsın ketçabı ardından afiyetle yersin.
bokunu çıkartmaktır. kokoreç yerken ayranını içen adam adam gibi adamdır.
pilav ve diğer yemekleri olabildiğince sade seven bir insan olarak yapmadığımdır. her türlü karışıklıktan hoşlanmam. galip derviş diye bir dizi vardı orda ki oyuncu ayırırdı herşeyi. sonra yerdi. onun kadar olmasa da çok karışık yemeklerden hoşlanmıyorum.
beni 5 yil onceye goturen insan tipi
o zaman da anlam veremezdim halen oyleyim.
ketçap değil de, kara biber ekince daha lezzetli olacağını bilmediğini düşündüğüm insandır. ya da hem ketçap hem kara biber ekmiştir bilmiyorum. ama öyle yaparsa da, bulamaç yemeği yemiş olur. iyi olmaz yani. hadi ketçap neyse de mayonez nedir yahu pilava. sadelik hayatın her alanında idealdir.
Keyf ve kahyası.
Çayı şekersiz içen biri olarak benim de yaptığım eylemdir.

Her kuşu seks ettiniz bir tavuk kaldı.
kuyruk yağıynan harikulade olan eylem.
evladım olsa kütükten sildireceğim insandır.
Cocukken yaptıgımızdır. Şimdi büyüdük asla yemem.
makarna ile pilavı karıştıranların yaptığı iş.