bugün

En büyük korkumdur, allahım sen koru yarabbim. Böyle bir köylüyle değil evlenmek, bi masada oturup su bile içmem. Kendine saygısı olacak önce insanın.

O geldiği köyde bulguru tarhanayı tahta kaşıkla yiyor olabilir fakat ben gümüş çatal kaşık bıçak kullanan, kaşığı sadece çorbada kullanan biri olarak böylesi bir görgüsüzlüğü hoş göremem. Mide öz suyum ağzıma geliyo bu kabalığı gördükçe.
Hadi kırsal kesimde bunları görüyoruz neyse de, şehirde olmasına rağmen hâlâ şehir hayatına adapte olamamış köylü ruhlular dumura uğratıyor... Köyünüze dönün derhal.
rezalet gibi rezalet. başlığı okumamla öğürmem bir oldu. cidden hoşlandığım afedersiniz erk*ğin bunu yaptığını görsem hiç düşünmeden cimer’e şikayet ederim kurtulmak için..
(bkz: araplar yazar olsa açacakları başlıklar)
Hiç kimseyle evlenemesem de sorun değil, çatalla pilav yemeye mecbur bırakan medeniyete, kaşığım girsin.
O ne öyle, kekonun biriyle evlenmektir.

Çıbıkla yiyen kızları yirim.
sanarsın diyarbakır'ın köylerinde pilav çubukla yeniyor. açtığı başlığa bak hele.
Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın...
https://scontent.fist2-2....731125beb&oe=5E8A15DF
beni bağlamıyor allahtan. ben üzerine azcık su döküyorum. pilavın arasından süzülen su tabağın alt kısmında ufak bir dere oluşturuyor. açıyı ve ıslaklığı güzelce ayarlayınca ( müyendis kafası ) tabağı eğiyorum pilav böyle kum kamyonundan dökülen harfiyat gibi ağzıma akıyor parça parça.
Üzgünüm ama pilavdan dönenin kaşığı kırılsın!
ekmek arası yiyenden daha iyidir.
pilavı kaşıkla yemek nasıl bir köylülüktür ya?
ulu tanrım evde pilav yiyecek hallere düşürmesin.

ha düşürüyorsa bile pilavı chopstickle yiyen beyle beraber düşürsün.
pilav tanelidir, gerçekten tane tane yapılmış pilavı hakkıyla yemenin tek yolu kaşıktır.
o lapa pilav yapan kızların tribidir, lapa olduğu için çatalla yemek olayı daha seksi gösterir.
tane tane pilav üzerine karabiber, hatta üzerine koyacağınız haşlanmış tavuğu tavada üzerine karabiber, kırmızı biber ekerek tereyağı ile soslarsanız efsane olur.
birde ketçap üzerine tadından yenmez.
yanında hafif ekşili ayran ile yiyeni halaya yada horona kaldırır bu lezzzet.
Ağır görgüsüzdür, pilav kamışla içilir.
Balkonu da salona dahil edelimmi daha ferah olur.
Kaşığı bilmiyorum ama pilavı ekmekle yiyen kız delikanlı kızdır.
(bkz: pilav meselesi)
Böyle şeylere takılıyorsanız evlenmeyin bir zahmet.
pilav ne ile yeniliyor ki ? bu başlık bana pilavın kaşıkla yenilmediğini söylüyor
şaka yapıyor olmalısınız? yıl 2019 olmus, hala pilavı kaşıkla yiyen kaldı mı yahu . yuh artık diyorum lütfen.
papaz her gün pilav yemez.
amına kodumunun varoşu. kaşıkla pilav yemek ney lan mis gibi çıbık dururken.
Kaşıkla yemeyenin beynini sikiyim ben de. Fikrimi belirttim efendi efendi.
Sen elle yiyenlerle evlen aq.
Ben kaşıkla yerim. Buna takılacak aşağılık kompleksli kezban ile zaten evlenmem.