bugün

efsane çizgi film pokemon daki en baba karakter, milyonların sevgilisi pikachu hayvanının seslendirmesini yapan japon kızdır. kendisi en az seslendirdiği karakter kadar tatlıdır.

http://www.alkislarlayasi...8253812af0f47cbacc3a79c42
(bkz: bütün japonların bebek yüzlü olması)
(bkz: japon kızlarının mıknatıs etkisi)
(bkz: her yaşta bebek olmaları)
(bkz: umut tabak) *
pikachu'dan daha sevimli olan kızdır. basıcan nikahı sabah akşam pika pika dedirttircen, o derece yani.
(bkz: yirim ben seni yirim)
ayrıca içinde fena halde aşık olma tehlikesi barındıran bir videodur bu. aman diyeyim düzenli ilişkiniz falan varsa bulaşmayın. feci çarpıyor çünkü kız.

(bkz: allahım rüya mı görüyorum)
sitedeki bir arkadaşın "bu japonların vurcan ağzına ağzına.." yorumunu yapmasına sebebiyet vermiş kızcağız. ne garip insanlar var.
(bkz: kısa boylu zayıf küçük yüzlü ince sesli kızlar)
pika pika derken bizi bizden alan kızdır.*
bünyeme, 'allahına kurban, o nasıl bi sestir öyle...' dedirten kızdır.
hiçte abartıldığı kadar güzel olmayan, hatta güzel olmayan kızdır kendisi. bizim okulun erasmus öğrencileri arasında çok daha güzel vatandaşları mevcuttur.
zaten güzel olduğunu kimsenin iddia etmediği kızdır. japonca yazmıyorki anasını satayım anlasana.

datlu datlu pikeaahhcouuu die bi ses cıkartıo.
son pika deyişinde huzurun kralını veren sevimliötesi kızdır bu. hakikaten de evin kadını yapılası, sabah akşam pikkkaçu deyişi dinlenesidir.
sempatiklik mi yoksa güzellik mi sorusuna "tabiki sempatiklik" olarak insanın içini yumuşatan sesle cevap veren şirin kızdır, pikachu kadar sevimlidir.
o degil de oldum olasi akilli sirin'i kim seslendirdi onu merak edip dururum. bak pikachu yu seslendiren kızı gorunce yine depre$ti merakim.

harbi kim yahu gozluklu $irin ?
sempatik bir kız ama o sesi duyunca hep pikachu gelirdi aklıma şimdi duyunca bu şeker kız gelicek.ne olursa olsun seviyoruz seni pikachu.
kızın sesi ne kadar tatlıysa spikerin sesi de o kadar rahatsız edici.. a.q. iftar vakti sinirlendirdi herif, ağzına ağzına vurasım geldi!.. böyle ses mi olur la!!
17 yaşında gibi görünen kız. şayet öyleyse burdan ağzı sulanan arkadaşlara seslenmek istiyorum.

aklıma ok sitesine sorulan sorulardan şu geldi.

soru : slm.ben 19yasinda bi gencim.daha once kimseyle yatmadim bi bayayn ark.var.bu kizla yatmak istedim redetti.cok tatli bi kizdi dudaklari kalcasi.gögüsleri.bununla seviştik.ellestik dr bey dayanamiyorum ne yapmam gerekiyo acaba zorla saaldirsam olurmu ki

cevap : tecavüz bir suçtur.

aman diyim, aklınızı başınıza alın. saldırırsanız hem hayvanlı, hem asian, hem körpecik bir kız hem de anala girer, çok sakat.

pikaço da çarpabilir, dikkat.
kendisi aynı zamanda tevazusuyla da hayran bırakan kızdır. videonun başında sunucu "vee aramızda pikaçunun seslendiricisi" gibi bir laf ederken hanımkızımız mahcup bir ifadeyle kafasını sallamaktadır.
vayy abura goyum pikachu diye kime küfür etmişiz biz. valla bacım bilmiyorduk kusura bakma. biz seni daha çok başka bi yaratık gibi bi şey sanıyorduk.
diğer taraftan birinci batarya kızımızı sahiplenmiş gibi görünüyor. sanırım türkiye distrübütörlüğünü yapıyor kendileri. *
o degilde o sunucu ne öküz bir herif. bir yerde 'ohh yeeaah' mi diyor huruuuyeee mi diyor anlamadım. o dişlerinide bırak agzında kalsın be kardesim. o ne öyle.
acaba pokeimam bu kızın bu videosunu izlese ash'e yine sikerim seni de pokumanını da der miydi, merak konusudur.
imkan olsa evlenme teklif edeceğim kızdır. durum türkiye distrübütörlüğünü aşmıştır yani.
ses ve güzelliğin birleştiği son nokta.çok şirin yaaa.amanda bıdı bıdı.
japon kızların neredeyse tamamının güzel olduğunun kanıtıdır.
güncel Önemli Başlıklar