1. 1.
    Mahalledeyken yapılması gayet normal bir şeydir. Fakat oturduğunuz yer yol üzeriyse böyle çıktığınızda duraktaki veya arabalarındaki insanlar " bu ne kılık " diye bakarlar, siz de kendinizi rahatsız hissedersiniz.
    3 ... belalimbenim
  2. 2.
    her insanın hayatında en az bir kere yaptığı ya da yapacağı iştir.
    2 ... wizardofoz
  3. 3.
    bakkala giderken yapılabilecek bir eylem. kadife donumla bile giderim vallahi. *
    1 ... icini oldugu gibi doken adam
  4. 4.
    hep yapmayı sevdiğim eylem hemde kuaför arkadaşın yanına giderken 5 dakika komşular bana bakar ben onlara öle yürürüm hoşuma gidiyo anlamadım ev gezmelerine falan giderim ayaklarımı kıvırır kestiririm falan (bkz: bi değişik sözlük yazarları)
    1 -2 ... mata hari olmak
  5. 5.
    dışarıdan mecbur bir şey almaya çıkılacaksa ve üstünü değiştirmeye üşeniliyorsa yapılacak eylem.
    ... revamp
  6. 6.
    sokakta kimsenin bulunmadığı sabaha karşı saatlerinde yapılması muhteşem olan eylem.

ölmeden önce herkesin bir kez olsun hava aydınlanırken pijama ve terlikleriyle sokağa çıkıp yüzündeki o aptal tebessümle yürümesi gerekiyor.

o an dünya sadece size aitmiş gibi,
    sanki yeryüzündeki tanrı parçacığı sizmişsiniz gibi hissediyorsunuz.
    5 ... justicia
  7. 7.
    sizi o tipte görmesinden korktuğunuz bir insanla %99 karşılaşacaksınız demektir. iki adımlık yolda nasıl oluyor hala anlayabilmiş değilim.
    ... belkibelkibelki
  8. 8.
    ne olmuş çıktıysam. gayet seksi paçalı donlar var dedirtir.
    1 ... hadi git simdi
  9. 9.
    Dışarda tayt ile dolaşmaktır.
    ... sadecetakilmakistiyorum
  10. 10.
    utanç verici durumdur.
    ... doctorcivillian