bugün

Kezbanların köylü tezek kokuluların taktığı hızmayı da piercing'ten saydığı ülkede sanırım en çok piercing'i olan kişilerden biri de benim.

Vücudumda 6 adet helix, 3 adet kaş, 2 adet labret ve de 1 adet göğüs, septum olarak bulunmakta olan.

Titanyum piercing koleksiyonum var ayrıca. Piercing'inin ucu benim gibi her gün kaybolan birileri varsa ödünç verebilirim.
belki de kadına hiç yakışmayan birkaç akseuardan biri. gerçekten hoşuma gitmiyor.
Mimar Sinan Üniversitesinde metre kare başına 45684 adet düşen unsur. Sanatçı tayfası seviyor sanırım bu tarz şeyleri. Beni pek açmıyor takanlara karşı da nötrüm.
En güzeli ve yaptıracağım; tragus piercing.
bir tanesini (çene)7 senedir kullanarak rekora gidiyorum.

kıkırdaklara yapılırken acıtır, çene, kaş gibi yerlere yapılırken acıtmaz bu.
en çok tercih edileni, dile takılandır.

ona da piercing deniliyordu değil mi?
kaşımda bir adet bulunan zımbırtı. varlığını bile unutuyor insan...
en itici gelene takı.
Bir hafta önce marmariste kaşıma yaptırdım, bakımlarını hiç ihmal etmiyorum ve ilk gün bile hiçbir sorun yaşamadım lakin gelin görün ki dün arkadaşım tragusumu deldi o an ki acısı önemli değil, çok ağrım var çok...
Göbeğe yaptırılanı en zor geçen piercing.

yaptırırken sıfır sıkıntı, sonrası 15 gün eğilemiyosun, dik oturmak lazım geliyor falan. iyi bakarsan geçiyor. tabi kullandığınız krem seçimleri ve hijyen çok önemli.

Düdüt: iyilikte yaramıyor, geberin banane amk.
Piercing var kardeşim kulağımın içinde.
antik mısırlılar yıllar önce kulaklarına yaptırıyomuş bundan.. kadınlara pek yakıştırmadığım bi hödü şüphesiz..
estetik durmuyor bence.
faydası yok zararı var hede hüdesi..
Kuşkusuz iç organlarda çok şık duruyor.
Bende tam tamına 4 tane var çok şükür.

Tabii yüze yaptırılmadığı sürece çok güzel
Bu ara bağımsızlıklarını ilan ederek kaçma eğilimindeler ve motor becerileri gelişmiş ben bile bunları takmakta zorlandığım için artık sinir krizi eşiğine geldim. Ve tabi haftada birkaç kez piercing almak da ayrı can sıkıcı. Son birkaç aydır böyle bir ayaklanma var ben anlamadım.
Gece ne olmuş olabilir kedim mi gelip o sıkıca döndürüp taktığım piercing topunu patisiyle a
Gevşetecek.. Bir isyan var piercingler arasında bastırılması gereken..

Deli etti yine sabah sabah üstümden sekerek odanın derinliklerinde kaybolan minicik bir top düşünün..
genellikle burna takılan küpe benzeri takı.