1. 1.
    Değerli yazarlar, bugün insanın kendine yapabileceği en büyük günahlardan birini işledim ve kulak kıkırdağımı deldirdim. Kulağımı delen ruh hastası kız soğutucu spreyi sadece dış tarafa sıktığı için kulağım uyuşmadı ve iğrenin girişinden tut piercingi soktuğu acıya kadar hepsini hissettim. Baya bi kanama oldu kız şaşırıp allah allah ilaç falan kullanıyor musun dedi (kan sulandırıcı vs.). Orda canını yakmalıydım tatlı kız çünkü benim canım şu an çok yanıyor... malum kremi sürdükçe hala az az kanadığını fark ediyorum tadım kaçıyor. Ölecek miyim yazarlar bu işin sonu ne olur bi akıl verin :(
    2 -3 ... sarimsaklimayonezx
  2. 2.
    Tragus pişmanlık olabilir.

Kulaklık takılmıyormuş.
    1 ... kendihalindeyazarx
  3. 3.
    Değildir. Hiç acımadı deldirirken ve şu an kulağımda şu şekilde arzı endam ediyor.

piercing pişmanlıktır
    4 -8 ... ruhsal enfeksiyon
  4. 4.
    doğal seçilime uğraması gereken kişi sözü. Birazcık aklınız olsa böyle saçma sapan şeylere vakit harcamazsınız.
    3 -5 ... prensest
  5. 5.
    Tabancayla değil iğneyle deldirdim yani 60 lira bayıldım sağlık söz konusu olunca cimrilik yapmadım yazar arkadaşım...
    -2 ... sarimsaklimayonezx
  6. 6.
    bok var sanki kulağınızı deldiriyorsunuz.
    -1 ... kazangap
  7. 7.
    isteyen yapsın ama bence her yerini havalı görünmek için deldirmek saçma değil mi yani.
    -2 ... karameeel abla
  8. 8.
    ORbital piercingle başlamıştım ben ilk olarak ve evet tarifi olmayan acılar çektim. Dokuz yıldır Benimle Pişman olmama rağmen kullanıyorum. işin komik kısmı ise iflah olmayan bir puşt olduğum için gaza gelip göbeğimi deldirmem olmuştu. Ve asıl zorlukları göbek piercingimle yaşamaya başladım. Dönemsel olarak enfeksiyonla mücadele ediyorum. Bu işin nerde yapıldığı önemli değil. Çok profesyonel yerlerde yapıldı. Çok iyi bakımlar da yaptım. Fakat bünyeyle ilgili sanırım. Şuan ki aklım olsa onca acıyı çekmezdim. Ve kulağıma ikinci deliği bile açtırmazdım.
    Eğer piercing yaptırmayı düşünüyorsanız önceden bir doktora gitmenizi tavsiye ediyorum. Ya da kendinizden emin olmanızı.
    2 -2 ... adberilgen
  9. 9.
    Of ben neden şu an linç yiyorum :( her yerimi deldirmedim kulaklarımda birer tane delik vardı... hayır böyle eksileyecek ne var yıllarca deldirmek isteyip cesaret edememiş gibisiniz :(
    1 -2 ... sarimsaklimayonezx
  10. 10.
    mallık değil mi ya bu zerre yakışmıyor bence, hele dudağını falan deldirenler var allah akıl fikir versin.
    -1 ... penald