1. 1.
  Değerli yazarlar, bugün insanın kendine yapabileceği en büyük günahlardan birini işledim ve kulak kıkırdağımı deldirdim. Kulağımı delen ruh hastası kız soğutucu spreyi sadece dış tarafa sıktığı için kulağım uyuşmadı ve iğrenin girişinden tut piercingi soktuğu acıya kadar hepsini hissettim. Baya bi kanama oldu kız şaşırıp allah allah ilaç falan kullanıyor musun dedi (kan sulandırıcı vs.). Orda canını yakmalıydım tatlı kız çünkü benim canım şu an çok yanıyor... malum kremi sürdükçe hala az az kanadığını fark ediyorum tadım kaçıyor. Ölecek miyim yazarlar bu işin sonu ne olur bi akıl verin :(
  2 -3 ... sarimsaklimayonezx
 2. 2.
  abi ucuz diye merdivenaltı yerde piyırsing yaptırırsan, piyırsing kötü dersin tabii. qıslar piyırsinge devam, metalcilere selam kıps kıps.
  1 -2 ... james sunderland
 3. 3.
  Tragus pişmanlık olabilir.

  Kulaklık takılmıyormuş.
  1 ... kendihalindeyazarx
 4. 4.
  Değildir. Hiç acımadı deldirirken ve şu an kulağımda şu şekilde arzı endam ediyor.

  piercing pişmanlıktır
  4 -8 ... ruhsal enfeksiyon
 5. 5.
  doğal seçilime uğraması gereken kişi sözü. Birazcık aklınız olsa böyle saçma sapan şeylere vakit harcamazsınız.
  3 -5 ... prensest
 6. 6.
  Tabancayla değil iğneyle deldirdim yani 60 lira bayıldım sağlık söz konusu olunca cimrilik yapmadım yazar arkadaşım...
  -2 ... sarimsaklimayonezx
 7. 7.
  Kikirdagimi deldirdim ama tabancayla deldirilmezmis bilmiyordum. Iltihaplandi ve aylar oldu hala kan iltihap karışımı şeyler akiyor.
  Zaten bedenim buna çok müsait. Siz de böyle bi yapıdaysanız araştırmadan, önlem almadan yaptirmayiniz.
  2 -3 ... bright future
 8. 8.
  bok var sanki kulağınızı deldiriyorsunuz.
  -1 ... kazangap
 9. 9.
  isteyen yapsın ama bence her yerini havalı görünmek için deldirmek saçma değil mi yani.
  -2 ... karameeel abla
 10. 10.
  ORbital piercingle başlamıştım ben ilk olarak ve evet tarifi olmayan acılar çektim. Dokuz yıldır Benimle Pişman olmama rağmen kullanıyorum. işin komik kısmı ise iflah olmayan bir puşt olduğum için gaza gelip göbeğimi deldirmem olmuştu. Ve asıl zorlukları göbek piercingimle yaşamaya başladım. Dönemsel olarak enfeksiyonla mücadele ediyorum. Bu işin nerde yapıldığı önemli değil. Çok profesyonel yerlerde yapıldı. Çok iyi bakımlar da yaptım. Fakat bünyeyle ilgili sanırım. Şuan ki aklım olsa onca acıyı çekmezdim. Ve kulağıma ikinci deliği bile açtırmazdım.
  Eğer piercing yaptırmayı düşünüyorsanız önceden bir doktora gitmenizi tavsiye ediyorum. Ya da kendinizden emin olmanızı.
  2 -2 ... adberilgen