bugün

Değerli yazarlar, bugün insanın kendine yapabileceği en büyük günahlardan birini işledim ve kulak kıkırdağımı deldirdim. Kulağımı delen ruh hastası kız soğutucu spreyi sadece dış tarafa sıktığı için kulağım uyuşmadı ve iğrenin girişinden tut piercingi soktuğu acıya kadar hepsini hissettim. Baya bi kanama oldu kız şaşırıp allah allah ilaç falan kullanıyor musun dedi (kan sulandırıcı vs.). Orda canını yakmalıydım tatlı kız çünkü benim canım şu an çok yanıyor... malum kremi sürdükçe hala az az kanadığını fark ediyorum tadım kaçıyor. Ölecek miyim yazarlar bu işin sonu ne olur bi akıl verin :(
Tragus pişmanlık olabilir.

Kulaklık takılmıyormuş.
doğal seçilime uğraması gereken kişi sözü. Birazcık aklınız olsa böyle saçma sapan şeylere vakit harcamazsınız.
Tabancayla değil iğneyle deldirdim yani 60 lira bayıldım sağlık söz konusu olunca cimrilik yapmadım yazar arkadaşım...
isteyen yapsın ama bence her yerini havalı görünmek için deldirmek saçma değil mi yani.
ORbital piercingle başlamıştım ben ilk olarak ve evet tarifi olmayan acılar çektim. Dokuz yıldır Benimle Pişman olmama rağmen kullanıyorum. işin komik kısmı ise iflah olmayan bir puşt olduğum için gaza gelip göbeğimi deldirmem olmuştu. Ve asıl zorlukları göbek piercingimle yaşamaya başladım. Dönemsel olarak enfeksiyonla mücadele ediyorum. Bu işin nerde yapıldığı önemli değil. Çok profesyonel yerlerde yapıldı. Çok iyi bakımlar da yaptım. Fakat bünyeyle ilgili sanırım. Şuan ki aklım olsa onca acıyı çekmezdim. Ve kulağıma ikinci deliği bile açtırmazdım.
Eğer piercing yaptırmayı düşünüyorsanız önceden bir doktora gitmenizi tavsiye ediyorum. Ya da kendinizden emin olmanızı.
Of ben neden şu an linç yiyorum :( her yerimi deldirmedim kulaklarımda birer tane delik vardı... hayır böyle eksileyecek ne var yıllarca deldirmek isteyip cesaret edememiş gibisiniz :(
Diline bile yaptıranlar var yemek yerken nasıl yutmuyorlar onu anlamadım.
3-4 sene kaşımda vardı piercing. sıkıldım çıkardım. pişmanlıkta bu noktada başladı. delik kapanmıyor kaşta. 2 sene olucak çıkartalı hala kaşımda delik var gerçi ayrı bir hava oluyor ama olsun. kapanmasını tercih ederdim. yani kaşınıza yaptırmayı düşünüyosanız iki kere düşünün derim profosyonel bir yerde yaptırıyorsanızda acı falan duymuyorsunuz abarttıkları kadar benim kaşıma uyuşturmadan takmışlardı. ciyuv diye bir ses çıkıyor o kadar.
ah ah yıllar önce dilimde piercingim vardı. bir delilik aileme karşı gelip gizlice yaptırmıştım. başta garipsedim, zamanla alıştım ağzımda metal bir parça vardı. özellikle yemek yerken ilk zamanlar yanlışlıkla dişime piercing’in ucu geliyordu yemekle beraber katırt diye ısırıyordum dişim kırılacak gibi acıyordu. ama zamanla alıştım ve piercing’i çıkartınca yokluğunu vallahi hissettim. he bir de uyuşturacak sanarken uyuşturmadan dilimi deldi it herif. dilimi bildiğin yorgan iğnesiyle yardı, canım nasıl yanmıştı. lise zamanları deli dolusun özeniyorsun bir şeylere işte ne yaparsın. şimdi olsa bilmiyorum yine uğraşır mıyım böyle şeylerle ama o zamanlar daha bir hevesli oluyor insan. Yine de pişman değilim.
Kulağımı denek gibi kendi basima delik desik etmis biri olarak, memnunum. ama kupeyi takmayi unutunca kabuklanmaya baslamasi ve orayi acacagim diye kanatmam disinda.
Ah ah yıllar önce burnumda piercing vardı. bir delilik aileme karşı gelip gizlice yaptırmıştım. başta garipsedim, zamanla alıştım burnumda metal bir parça vardı. özellikle burnumu karıştırırken ilk zamanlar yanlışlıkla elime piercing’in ucu geliyordu sümükle beraber katırt diye çekiyordum burnum kırılacak gibi acıyordu. ama zamanla alıştım ve piercing’i çıkartınca yokluğunu vallahi hissettim. he bir de uyuşturacak sanarken uyuşturmadan burnumu deldi it herif. Burnumu bildiğin yorgan iğnesiyle yardı, canım nasıl yanmıştı. lise zamanları deli dolusun özeniyorsun bir şeylere işte ne yaparsın. şimdi olsa bilmiyorum yine uğraşır mıyım böyle şeylerle ama o zamanlar daha bir hevesli oluyor insan. yine de pişman değilim.
vücudumda 7 tane piercing var ve hiçbiri için pişmanlık duymuyorum. sonuç olarak katılmadığım hödö falan.
Vücutlarının muhtelif yerlerini deldirmekten keyif alan insanların ruhlarının derinliklerinde büyük sıkıntılar çektiği kanaatindeyim.
asla değildir.
pişmanlık değil de bir süre sonra sıkılıyor insan.
Götündeki delik yetmiyor mu ? Daha delmeye ne gerek var kendini. Saçma bir aksesuar.
ah ah yıllar önce penisimde piercingim vardı. bir delilik aileme karşı gelip gizlice yaptırmıştım. başta garipsedim, zamanla alıştım penisimde metal bir parça vardı. özellikle otuzbir çekerken ilk zamanlar yanlışlıkla elime piercing’in tamamı geliyordu 31 in heyecanıyla beraber katırt diye boşalıyordum. Penisim kırılacak gibi acıyordu. ama zamanla alıştım ve piercing’i çıkartınca yokluğunu vallahi hissettim. he bir de uyuşturacak sanarken uyuşturmadan penisimi deldi it herif. Penis bildiğin yorgan iğnesiyle yardı, canım nasıl yanmıştı. lise zamanları deli dolusun özeniyorsun bir şeylere işte ne yaparsın. şimdi olsa bilmiyorum yine uğraşır mıyım böyle şeylerle ama o zamanlar daha bir hevesli oluyor insan. yine de pişman değilim
2 sene önce göbeğimi deldirdim 8 ay sonra çok oynadığımdan iltihaplanma oldu çıkartmak zorunda kaldım. şu an hala izi var. kötü duruyor be.