1. 1.
  (bkz: küsuratlı sayı verince inandırıcı olmak)
  olmayan bir durumdur. kaşarlık denilen şey üstte başta değil, insanın içinde olur.
  ayrıca (bkz. erkek orospusu)
  5 -2 ... tanri
 2. 2.
  boyle bir tanimlama olamaz.siz birini tanimadan nasil yorumlayip damgaliyabilirsiniz.her insan biraz dikkat cekmek ister ki normal bisidir bu.ama piercing takiyor diye de sen kimseye hakaret edemezsin.gercekten hangi devirde kalmissiniz merak ediyorum.insanlari dis gorunusune gore yargilayipta neye gore isim takabilirsiniz.evet arada kendini marjinal olarak tanitmak boyle kabul ettirmek icin abuk subuk hareketleri olan insanlar olabilir ve siz arada ki birkac kisiyi gorupte herkese aynisini diyemezsin.
  Her saci uzun olan erkege bir ara satanist diyen zihniyetten farkiniz olsun.ayrica isteyen istedigini yapabilir hayat onundur kasar deme hakkin yok!
  4 ... silvey
 3. 3.
  (bkz: piercingsiz kızların namuslu olması)
  1 -1 ... varamayok
 4. 4.
  her genelleme gibi bu da yanlıştır.
  2 ... agayabeles
 5. 5.
  (bkz: saçma bir düşünce)
  ... motexlove
 6. 6.
  afrika ve güney amerika kabilelerinde yaşıyan tüm kadınlar kaşardır demek gibi saçma bir genelleme daha.
  2 ... timsahinsevincgozyaslari
 7. 7.
  bende piercingliyim arkadaş. ayrıca yabancı kızlarla kafayı bozmuş türk erkeklerinin dönüpte türk kızlarında bekaret aramasıda epey gülünç, kaşar olma olasılığı daha yüksek ihtimal olması fikride bana çok saçma geldi. küpe takan erkeklerin çoğunluğu pezevenk denmesiyle de aynı hataya varılabilinecek bir konu.
  2 -3 ... ecemcix
 8. 8.
  (bkz: Saçmalık)
  -1 ... gizemmidir
 9. 9.
  gün gelir en yakın kankam, kardeşim dediğiniz insan sizi piercingi olan sevgilisiyle tanıştırır da aynı klavye delikanlılığını dürüstçe ona da gösterirsiniz diyeceğim saçma önerme.
  2 ... buneperhizvatizdiz
 10. 10.
  Atıp tutmak ne kadar kolay hooooop bu kızda piercing var bu kız yollu, şimdi sizin mantığınız bir kafeste kapalı kullanamıyorsunuz, mantık olmayınca düşünceler yanlışa yöneliyor, eleştirmek olgunluk istiyor ama bu da erkeğin uzun saçlısına satanist, küpelisine top, kadının dövmelisine o yoldan, piercinglisine kaşar. Kolay iş.

  Bu yüzden merdiven olmayı hak ediyorsunuz, basılıp kirlenmeyi, kullanılmayı, güdülmeyi hak ediyorsunuz.
  1 -2 ... pamgnr