1. 1.
  Pideyi yiyip kasadaki dayının yanına gittim borcum ne dedim bana şöyle bir tirat yaptı, "bak yeenim 30 yıldır bu işi yapıyorum, bir insanın ne mal olduğu yemek yiyişinden belli olur, Sen masaya oturalı 45 dakika oldu, bu 45 dakikada 20 müşteri geldi yemeeni yedi gitti ama sen hayla mıymıymıy bir pideyi tüketemedin, burada tüm personel yarım saattir senin mıymıymıy yemek yiyişini seyrediyoruz, bak bi dayın bi amcan olarak sana şunu açıkça izah etmem lazım, bak yeenim kırılma gücenme ama... Senden adam olmaz. Borcun 12 lira"

  Ben de eyvallah dedim parayı ödeyip çıktım. Ne demek benden adam olmaz ya? Benden adam olmaz mı? Ne yapiyim şimdi ben bu dayıyı cimere mi şikayet ediyim allaha mı havale ediyim?
  5 -4 ... ssoren
 2. 2.
  Dayıya azının payını vermen gerekirdi, tamamen senin hatan.
  7 ... gollummmm
 3. 3.
  Mıy Mıy yemek yiyen adama ben de uyuz olurum.

  Üzgünüm ama pideci dayı takdirimi kazandı.
  7 -3 ... serdarsl06
 4. 4.
  Adam olmanın ilk kuralını pideci dayı söylemiş sana evlat. Bir yerde 45 dakika oturmayacan! Sonra böyle sikimsonik sözler duyarsın. Halbuki kimse olmayıp sadece sen orda yemeğini yiyor olsaydın pideci dayının mekanını kalabalık göstermiş olduğun için 10 lira Hesap ödeyip dayıdan Bir de üstüne pidecinin reklamı olan hediye anahtarlık alırdın.
  3 ... zorozorororozorozorororororo
 5. 5.
  kesin yaşanmıştır bu olay.
  2 ... amuniyimgardas
 6. 6.
  Senden de olmamış denilesi.
  ... nikimyokki
 7. 7.
  Bir insanın mal olup olmadığını anlayabilmek için 30 yıl pidecilik yapmasına gerek yoktu deseydin ya bende 40 dakikadır sizin öküzün treni seyrettiği gibi beni seyretmenizden rahatsız oldum yemeğimi yiyemedim diye. Çıkarkende çuf çuf çuf diye ses yapardım.
  2 ... ersen020
 8. 8.
  Ara asayiş şubeyi alsınlar iş yerinden açık ve net.
  ... mbappe for president
 9. 9.
  Ayardır ama ibretlik değil. Terbiyesizliktir
  ... nikimyokki
 10. 10.
  sanane lan kaşar adam istediği hızda yer sana mı soracak.

  işde avrupada olan o incelik.malesef bizim anadolu öküzlerinde yok.
  -1 ... kutsal zebani