bugün

evet efendim...

yahu bu ne allah aşkına bu nasıl sıcak arkadaşlar ya. kılıçdaroğlu rüzgarı mı sattın hiç esmiyor? inanın camilere sürüklendim sıcaktan o da kar etmedi. resmen taşak kokusuyla karışık halley kokuyorum, koltuk altlarım da bayat biskrem gibi öf. camideydim tüm gün boyu klimalı ortam oh yes süper ya ama orda da imam kımıldamıyo şerefsizim, hiç esmiyor kuranıma. cemaat olarak çok tedirginiz bu konuda valla.

hülasa, bugün pideci rahmet abiyle beraber takıldık dükkanda. pide yapmıyoruz ramazan boyunca. çünkü oruçlu güzel mütedeyyin ak partili kardeşlerimizin canı çekiyor, kıymalara beddua falan okurlar zam gelir sonra. pideci rahmet abiyle oturuyorduk dükkanın önünde, kafama ıslak mendil koydum sıcaktan napim ki arkadaşlar. birkaç kadın tarafından töbe taciz edildim sanırım. orama burama baktılar, rahmet abinin kaslı vücudunu süzdüler nedense kıskandım içten içe. hemen sarıldım rahmet abiyi öptüm yanağından da sahipli olduğunu anlatmak istedim yani bu adam evli ya o bakımdan. yoksa bizi eşcinsel ilişkiye girip sabaha kadar pidecinin arkadasında fofeynk yapıyor sanabilirlerdi.
sonra kızın teki uzun uzun baktı böyle pideci rahmet abiye, resmen tutuldum karıya amk. hemen kapadım kapıyı rahmet abiyi içeri aldım. sadece dükkanda azcık açık bir yer kaldı karı hala karşıdan bakıyor ama.

al dedim görüp görebileceğin pideci rahmet bu, pis kadın seni. aa nanik g.tüne pipi al sana şık şık. iftar saatine yakın pideci rahmet abiyle oturuyorduk dedim abi canım çok sıkkın tayyib çarpsın. benim kız hastalandı gece, ateşi çıktı. napiyim ki ya diye böyle triplere falan girdim hanım da yalnız dedim.

+lan senin çocuğun mu var dinveren?
-ulan amma kafa açıyon lavuk rahmet, iki dakka evli ve çocuklu stresi yaptırmadın be dindoş. kalk hadi bize gidelim de sana bi iftarlık yapıyım hahahatatatürk...
+ iyi du dükkanı kitleyelim hadi gidek, annen evdedir dimi?
- hee evde yav kadın yatalak. dikkat ettim de son birkaç gündür annemi çok soruyon hayırdır rahmet abi?
+ ee napıyor kadıncağız, yalnız kocası falan da yok uzun zamandır.
-tamam abi olsun ben varım işte o da anne yalnız ama.
+ihtiyaçları olmuyor mu birtakım habibi?
-oluyor abi alıyorum ben hepsini.
+haa, öyle sormadım ama neyse. gidelim hadi.

rahmet abiyle el ele tutuşup kaslı beline elimi dolayıp maniler söyleyerek geldik eve. aman tayyibim pide kalmamış evde kapıda karşıladı yatalak valideciğim beni. o da napsın kadıncağız oruçlu. ama orucu uykuya tutturuyor bu arada iftara az kalmıştı ve benim gibi süper bir dindoş pide kalmadığı anda hemen gidip almalıydı. duaların gücü adına deyip bir hışımla fırladım sokağa. normal şartlar altında sipariş veririm, ayağıma kadar getiririm para var huzur var azizim. fırını bile satın alırım tayyibim.

arkamdan pideci rahmet abi de koşmaya başlamış ama şişko hafif göbeği var ya yolda tıkanmış lavuk. bana bağrıyor arkadan bir döndüm ki sandaletinin bağcıkları çözülmüş çorapla geliyor maklubesine mayonez koduğum.

bekledim neyse köşe başında bunu geldi hemen sımsıcak tebessümlerle fırıncı şevket abinin dükkanına gidip sıraya girdik. o esnada ramazan pidesi kuyruğunda kuran okuyan bir kız gördüm. öyle güzeldi ki anlatamam arkadaşlar ya.
seslendim, böyle yavşamak istedim içten içe. görmek istedim iç dünyasını. merhaba dedim duymadı ama gördü böyle hea ne diyorsunuz beyefendi gibilerinden kafasını salladı, merhaba dedim gene duymadı.

+çıkar şu türbanı ne dediğim anlaşılmıyor dedim o esnada bir anda muhabbet kaydı. pideci rahmet abi sağda bir kız görmüş beni dürttü.

+gıza bak gıza orusbuya. minili şort var oha memelere bak bunu naparsın?
-valla abi baldızım olsa s.kerim affetm. tövbe ya ne diyorsun ramazan kuyruğunda yapma şöyle şeyler.
+haklısın habibi ya oha ama dur lan napıyor bu erkeğe bakıyor ilerde. yuh kalçalara bak.
-lan sus lan orucum felç kaldı.
-lan bakma lan bakma iki bayram arası çocuğu!

neyse önümüze döndük ve olayları taki ediyoruz kız kuyruğa girdi. hal ve tavırlarından anladığım kadarıyla gayet izmirliydi, böyle göğüslü bir bayan. olağan sevişmelerin dışındaydı sanki. her hareketi cinsellik kokuyordu ama bizim gibi dindoş, mütedeyyin akpliler oldukça bu ülkede ekmek ay erkek bulması çok zordu. oyy kahretsin böyle insanları rabbim ne güzeldir o ne büyüktür.

kıza baktım erkeğe doğru cilveleniyor sanki, böyle kaşarlanıyo meyillenme sezdim hal ve tavırlarında. kırmızı öjeli, pembe rujlu, bileğinde halhal, parlak bacaklar sütun gibi, 1.80 boy en az, büyük göğüsler, sapsarı saçlar, bembeyaz dişler kim kardashian kalçaları, clara morgane vücutlu bayandı. erkeğe böyle iş atıyordu sanki o arada muhabbete yanaşıp tanrı misafiri oldum.

+hanfendi öte kaykıl, oruçluyum ben. sokarım bakın yapcağınız işe.
-ayyh ne orucu ayol, hepsi akp oyunu. subay kızıyım ben babam da zengin. sevişsek fena mı ihih.
+hay allam ya başımıza dert aldık şimdi. lan git kaşar bayan yılışık.

çocuk resmen masum pipilere benziyordu. simaen yani. messi gibi böyle al eline sev gıdığını öp öp kokla sabaha kadar pamuklara sar. ne kadar nurlu bir erkekti valla. kaslı böyle damarlı elleri var kumaş pantolonu da çok parlak ve güzeldi. hatemoğlundan almıştır muhtemelen.

hemen gittim olaya müdahale etmek amacıyla ama rahmet abi kolumdan bir anda çekiştirdi. yüzüne baktığımda gitme diye ağlıyordu sanki gözleri hüngür hüngür. bırak ulan dercesine çektim kolumu ve kızın yanına gittiğimde geç kalmıştım.

kız kıpkırmızı külodunu çıkardı böyle ince ipli bişey töbe ne kadar tahrik edici. çocuğun yüzüne fırlattı kokusu var ya anlatamam size orucuma omurilik felci geçirtti. bir anda dinlerim tepeme çıktı ve ağzımdan akla hayale gelmeyecek küfürbaz cümleleri çıktı. benim gibi kahramanolojik bir insana hiç yakışmadı gerçekten ya.

+hanfendi akıllı olun bak. s.zi sümeyye haşa s.kerim ve zevk alıp almadığına dönüp bakmam bile!

ayhh ne diyosun sen be pislik sakalına bak önce sen. o sıfat ne öyle hepsi birbirine benzeyen çocuklara benzemişsin adi seni. ıyyk yanındaki de kendinden beter. gururumu incitti birden. ben ki adonisli, yakışıklı, kaskatı badem suratlı uzun boylu büyük penisli bir erkeğim. incitti beni.

aldım bunu dayadım duvara, çıkartıp verecektim ağzına kökleyecektim de tesbihim cebimde değilmiş, evde unutmuşum. yapamadım, hem de günahtı. pideci rahmet abi yanıma koşarak geldi ve beni kolumdan tutup zorla götürmeye çalıştı.

+bırak habibi bırak, biz orucumuzu yemeksiz de açarız gel sen bakiyim benim dükkanın arkasına. açıcam orucunu da senin için.

-gidelim abi ya dedim ve lanet ettim böyle laikliğe de insanlığa da vallahi.

biz uzaklaşırken halk arasındaki kahramanlardan birkaç tanesi kızı tekme tokat dövmeye başlamış, bazıları zıplayıp zıplayıp kafalar atmıştı bile. kemalist teyzeler ise kızı korumak adına ellerinde kağıdın içinde duran pidelerden parça parça kopartıp mütedeyyin ak partili kardeşlerimize saldırıyorlardı. atıyorlardı nimeti, atıyorlardı susamlı, yumurtaları pideleri...

ağladım bugün, hiçte utanmadım.
laikliğe ağladım..

benim gibi yiğidin başında duman tüterken,
kiminin başında laiklik tütüyordu...
izmirlidir.
bakire değildir.
oruç başına vurmuş, açlıktan kendinden geçmiş oruçlu gencin halüsinasyonunda başrol oynayan kadındır.
kaşardır.
şeytanın emrine girmiş insana örnektir.
yalama bayandır.
hiç bir şeye boşuna işlenmeyen'dir.
türbanını atacakken kafası karışıp donunu atan kızdır.
güncel Önemli Başlıklar