bugün

Abartılmaması gereken video. Çekimler Beşiktaş'ta yapılmış genelde. Oralardan çok kız kaldırmışlığım var. Zor iş değil.

Fakat bu kızların leş gibi ingilizce konuşmaları epey gülünç.
bi de ekşide falan gerizekalıların şu yorumu var. karşıdakinin hareketini istediğinde taciz olmuyomuş da istemediğinde taciz oluyomuş. e be amkdumun salağı o çocuk o hareketi yapmadan senin istediğini nasıl biliyo. işte bunların kafası bu kadar çalışıyor. o hareketi yaptıktan sonra senin hoşuna gitse ne olur gitmese ne olur. ikiyüzlülük budur işte.
kısa boylu,karakuru perulu arkadaşın sırf ispanyolca konuştuğu için istanbulu sıradan geçirdiğini hatırlatan video.
yav salak salak yorumlar yapıp durmayın şuna, kızlardan videonun %99'unu işgal edeninin ingilizcesi ortalamanın çok üstünde iyi ve çakırkeyf. yani türk olup olmadığı bile meçhul ve alkollü olduğu için mevzunun farkında bile değil.

kızlarımız hakkında genelleme yapıp ileri geri konuşanlardan en tipsiz en kültürsüz en dangalak olanı çıkıp denesin madem. çevir herhangi bir kızı, saçma sapan bir konu aç. en kötü %1 oranında başarı elde edersin, etmezsen yol paranı iade ediyorum.

kız hayır mı dedi? diyebilir kardeşim. sen de uzarsın. bu elemanlara da demiştir, onları da videoya koyup imajlarını bozmazlar herhalde.

he yabancılara daha mı töleranslı davranıyorlar, olabilir. ama bu bizim ülkeye özgü bir şey değil, her yerde böyle, bilmediği bir yerden biri gelmiş, sohbet etmek istiyor. kız da merak ediyor napıyor ne ediyor bunlar diye. ben bu hetero halimle de merak ederim. ne var bunda. sen de git avrupa'ya, asya'ya amerika'ya, seni de merak ederler. çevrelerinde her gün gördükleri insanlara, kültürlere kıyasla tanımaya daha hevesli olabilirler. ekstrem bir durum yok ki bunda.
buradaki konu kızların yiyismesi degil. kizlarin ırk farkliliklarına gore çifte standart uygulaması. ortalama altı bir adamda 30 saniyede sevisme noktasina gelen hanima siz randevu teklif etseniz veya numarasini isteseniz namuslu ayaklarina yatar. turkiyede kadinlarin bahanesi çok. din, aile, namus, gelenek-görenek, töre bunlarin hepsi bizim kizlarimiz icin bir bahane. sadece size karsi kullandiklari bir bahane ama. sırf ingiliz sevgilim var diyebilmek icin o adama köpeklik yapacak kizlarda var, video aslinda turk kizlarinin buyuk cogunlugunu ozetlemis.
Olm neler yazıyorsunuz lan siz ben mi farkli bir video izledim? Ne var burada anlamadım beyler hanımlar? Ortaçağda mı yaşıyorsunuz lan hiç mi sokakta barda kafede biriyle tanışıp randevulaşmadınız mk? Ayrıca videoda sorun olan ne anlamadım. Tek hakaret olarak görülebilecek şey videonun ismi olabilir onun dışında ne var kendinize gelin mk.

Videonun %50si istanbulu övüyor ancak %20sinde hatunlarla sohbet var o da garibanlar ancak 3 tane kafalayabilmişler o yani mk. Çıkın istanbula istiklale siz de kafalarsınız lan maymun suratlı değilsiniz ya mk.

Ha bu arada tekrar soruyorum hiç mi sokakta kafede tanışıp randevulaşmadınız lan? Hep mi okuldaki kurstaki iş yerinizdeki insanlarla flörtleştiniz. Aşka inancınız bu mu lan yazık mk. Evleneceğiniz insanı seçme işini milli eğitime patrona ya da sürücü kursu dans kursu gibi yerlere bırakıyorsanız asıl problem sizde beyler hanımlar.

Videoda da abartılacak zerre bir şey yok. Demek biri 2 kaşar kaldırıp arabaya atsa 15 dk düzse natodan ayrılmamız gerekiyor sizin kafayla.
yavşaklara bak. metin hara adında ortalama altı bir dalyarak adriana lima'ya çakarken sorun yok, gavur gelip bizim nimetlerimizden faydalanınca mı sorun var. kızlarımız istediklerine verebilirler, versinler, helali hoş olsun ama arada bize de versinler yav ayıp. *
https://m.uludagsozluk.co...nın-rus-kızı-gibi-olması/

10 yıla gerek yokmuş.
öncelikle demek gerekir ki burada bık bık eden, kızlarımıza giydiren çoğu arkadaşa sorsanız hayatında ilk ya da tek yurdışı deneyimi ukrayna filandır. öte yandan bu durumu bu kadar içerlemenin sebebi bana kalırsa tarihten süregelen, başkasının kadınına sahip olmanın(ozamanlarda sahip olunuyordu bir nevi) bir güç göstergesi sayılması ve bunun da sadece ortadoğu da değil her yerde böyle kabul görmüş olmasıdır. 41 ülkeden fazla ülkede bulundum şuanda başka bir ülkede yaşıyorum ve iş ortamındaki tek türküm. nasıl ki biz fransa'da, ispanya'da, rusya'da, iran'da, filipinler'de, polonya'da vs. flortler yaşıyor haşır neşir oluyorsak elin yabancısı da yasal yolla vizesini almış veya elini kolunu sallaya sallaya gelmiş parasının gücüyle, karizmasıyla, diliyle vs. kimseyi rahatsız etmeden işine bakıyorsa burada kimse iki tarafı da sorgulayamaz ya da sorgulasada bunu açık açık söylemek gibi bir hakka sahip olamaz. ha tabiki bu yöre insanını sinir edebilir emin olun bugün bir ingiliz de güzel bir vatandaşını gidip bir göçmenin yanında görse biraz duruma bozuluyordur fakat kendini kontrol ediyor bir şekilde. öte yandan farklı milletlerin, kültürlerin de daha çekici gelmesi çok normal mesela nasıl ki yurdum erkeği daha rahat ilişki yaşamak için yurt dışına gidiyorsa elin ispanyolu, belçikalısı da gelip 25 yaşında bakire bir kızla olabilme ihtimali içeren bir gezi planlayabilir(bir ispanyol arkadaşım turkiye de hala 25 yaşında bakire kızların bulunabilmesi ve güzel bir deneyim olacağını söylediğinde baya içerlemiş ters bakmış hatta arkadaşın konuyu değiştirmesine sebep olan bu bakıştan sonra bu konu hiçbir şekilde tekrar gündeme gelmemişti) fantaziler oldukça bu işler artacak fakat azalmayacak... Tabiki bu olaylar gözlemlediğim kadarıyla 3. dünya ülkelerine giden 1. dünya vatandaşları tarafından daha rahat oluyorken, maddi gücü iyi, hali vakti, fiziği yerinde 3. dünya vatandaşınında yapabildiği şeyler. insanların güce ve paraya endeksli olduğu şu günlerde kimseyi yadırgamamak lazım fakat üzülerek demeliyim ki 3. dünya ülkeleri her alanda modern köleler olarak kalacaklar umalım ki ekonomimiz düzgün olsun ve modern kölelik Türkiye'ye uğramasın...
kıza easy catch dedi, hemen friendly dedi kendine * yav içine düşecektin kızım kimi yiyorsun.
sabah başlığı ekşi sözlükte görüp, daha sonra bakarım dediğim ancak link in patladığından mütevellit link beklediğim hede.
işte kezbanlık dediğimiz bu arkadaş!

aynı arkadaşlara biz adres sormaya dahi gitsek karşılaşacağımız "ay bu bni kesin skicek .s.s" tavrı paha biçilemez. ama gel gör ki sünnetsiz çüklü gelince karşısına kendisi üzerine atlayacak utanmasa.

nedir bu sünnetsiz çük hayranlığı aklım almıyor...

ingilterede okuduğum dönemde zaten bire bir şahit olmuştum türk kızında bulunan potansiyele...
ovropoda sevgulusunu oldoton tork kozı diye sallayan tipleri göstermiş saçma iş.

zannedersin erkekler sabah akşam şükür namazı kılıyorlar gidince. lan bi siktirin gidin aq.
20 milyonluk şehirde 3 tane paçoza denk gelmişler.genelleme pek doğru olmaz.
Lakin insan psikolojisinde yabancı birine ayrı bir gözle bakıldığı gerçeği de var.

Ha illa bir kıyas yapacaksak da antalya'da otellerde barlarda iki muhabbetle türk garsonlarının kucağına oturur bu ibnelerin kızları.