1. 1.
  hep kızları inciltmekten korktum, hep kibar oldum laubali laubali şakalar yapmadım, kızlı ortamda diger arkadaşlarını gomen ergen piclerden olamadim. eğer öyle olsaydım inletmedigim karı kız kalmazdı. ama işte micazimda yok piç olmak boyle oluncada iste bakir bakir geziyoruz. bu dünyanın adaletini, döngüsünü sikeyim. ne yarrak gibi düzen var ağzına sictigimin dünyasında. cıvık cıvık espriler yapan, keko, dedikoducu pic tipler catur catur sikisirken efendi erkekler boynu bükük gezer. kaderimin amina koyayım.
  8 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  Tek değilsin emin ol. Ama hayat dediğin değişimdir. kötü çocuk ol kardeşim iyi davranma sikine takma. çünkü bunu seviyolar. seveni sikerlwr sikeni severler.
  1 ... tyler7durden
 3. 3.
  Aynen kardeş.
  -1 ... yasar ustaa
 4. 4.
  evlilik zamanı gelince kızlar artık kaypak adam değil evini geçindirebilecek ve evinin babası olabilecek bir eş aramaya başlıyor. çünkü evlilik çocuk oyuncağı değil.
  2 ... dirilis yarinlara kaldi
 5. 5.
  piç erkekleri tercih eden piç kadınları elde etmeye çalışanların hazin sonudur.
  çevrenizde sizin gibi naif olan, kibar olan ve piç olmayan kadınların varlığından haberiniz bile yoktur, tıpkı piç kızların sizin varlığınızdan haberi olmadığı gibi. bu efendi kızlara taktığınız bir isim de var üstelik "kezban".

  piç kızlarla sevişmek mi istiyorsun ? o zaman sen de piç olacaksın.
  adam gibi bir ilişki mi istiyorsun ? o zaman kendin gibi birini bulacaksın.
  tek derdin seks mi ? bu işi para karşılığı yapan kadınlar var haberin var mı?
  bakir kalmanın suçlusu, senin piç olamaman değil, yanlış kadınların peşinde koşmandan dolayıdır.
  6 -1 ... keshberfo
 6. 6.
  ileride geçmişte yapılan hatalardan dolayı pişman olmaktansa bakir kalmak iyidir...
  1 -1 ... gethere
 7. 7.
  Acı bir gerçek.
  1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 8. 8.
  O piçlerle takılan kızlar evlilik düşününce seni bulucaklar sıkma canını ama sen de biraz hareketlen. Pısırık olma yeter yani.
  -3 ... emrekanat12
 9. 9.
  kızlar evlilik düşününce efendilere kayar da sıra kocaya boynuzu takmaya gelince yine piçe dönerler, hiç şaşmaz. burada kastedilen piçliği siz kadına köpek gibi davranmak olarak algılıyorsunuz allah bilir, bakir ölürsünüz bu gidişle anasını satayım. erkek olun erkek salın efendiyi piçi, burada piç diye belirtilen erkektir. oğlan çocuğu olmayın erkek olun.
  -2 ... penald