1. 1.
    Tipik Türk erkeğinin karşı cinsidir.
    5 -1 ... pembe tavsan
  2. 2.
    ulan demek ki insanın doğasında var bu. hem erkekler hem kızlar böyleyse yeter artık tespit etmeyin bu durumu. insanoğlu işte deyin geçin.
    2 ... tonton cehov
  3. 3.
    Piç erkek hiç mi sevmez insan. Eğlenmemei de evlenmemi de efendi erkekle yapmak isterdim.
    -1 ... nikimyokki
  4. 4.
    hah, mına koyayım ben işte bunu yapanların.
    1 -2 ... kornisten kovulan perde ruleti
  5. 5.
    her gördüğü kız ile sevişme hayali kurup, tutturduğu ile cinsellik yaşayan, ama evleneceği zaman "el değmemiş" kız arayan erkeklerin olduğu dünyada kızların yapması normal olan davranış.

edit: yalansa yalan deyin lan
    2 -6 ... bori
  6. 6.
    kaşar kızla eğlenip hanım hanımcık kızla evlenmenin bakış açısı kız olan versiyonudur. bunu yapan erkek haklıysa, kız da haklıdır.
    6 ... dudi
  7. 7.
    Türk Kızlarının %95 Den daha fazlası bu durumdadır lisede başlayan gönül eğlendirme işi yaş 25 e dayanınca yumurta ağıza dayanınca son bulur.
    ... benden af bekleme
  8. 8.
    hayal mayal...

Yoktur böyle biri.
    -2 ... wilder wein
  9. 9.
    bu güzel bir şey olmalı. evet bayanlar jübilenizi tamamlayıp efendi erkek kontenjanını daha fazla bekletmeyin.

mamana 19 yaşında...

kriterleri, sadece sabun ve sıvı ürünlerle kendi kendine yetinmiş bayanlar. vibratör kesinlikle kabul etmiyor

2.not: şişme kadınla bile beraber olmamış. kendimi evleneceğim kıza saklıyorum. diyor..( oo ilginç )...

kendine güvenen, yanına yakışacak, 17 ila 19 yaş arasında ki bütün kızları talibine bekliyor.
    -1 ... yetersiz mamana
  10. 10.
    (bkz: vallahi efendi kızları özledik)
    ... 2013 yilindan beri ulu yazari