1. 1.
  piç elbette anasız, babasız faland emek değil bu kullanımda...

  piç erkek denen varlık yavşaklıkta sınır tanımayan ve bu yavşaklık katsayısı tavan yapmış olan adamdır... burada ki "adam" kullanımı da opsiyonludur... kimine göre adam, "adam gibi adam" manasına gelirken kimine göre sadece cinsiyet belirtir...

  ortamların adamı, mekanların tanınan siması, herkese yavşayan, herkesi anında bozabilen piçlerdir bunlar... "piç erkek" dendiğinde bir durup düşünmek lazım gelir... hayranları çoktur, bunlara köpek olan hatunlar da az değildir... "hiç sevmem" diyen kimi kadınlar da dönem dönem ağlarına düşerler bunların... içten içe sempati beslerler... inkar etseler de... populerite konusunda ön sıralarda bulunurlar, efendi erkeklere "ben seni arkadaş olarak görüyorum" mesajları verilirken, gecelerin sonunda piç erkekler ile yatağa girerler...

  önemli not: bu entry de genellemeler vardır..
  13 -4 ... beyniolmayankafa
 2. 2.
  sözde kimse sevmez takdir etmez ama aslında kızların gözdesidir.
  3 -2 ... duman6kelimeler
 3. 3.
  Üstüne bir de akıllıysa ortalığın... Neyse.
  2 -2 ... passionate
 4. 4.
  üyesi olmakla onur duyduğum erkek gurubudur. bunun bir üst leveli de orrrospu çocuğu erkektir. biz daha o mertebeye erişemedik.
  5 -3 ... dis guclerin oyunu
 5. 5.
  kızların efendi erkeğe tercih ettiği erkek modelidir

  +gözde hayatım böyle rahat mısın?
  -kuçucan*** uf nasıl sorular böyle salak salak zevk alıyorum işte kılıbık mısın nesin?
  +tamam hayatım özür dilerim devam edelim
  -hay sıçayım senin gibi erkeğe yıaa
  + ne diyorsun sen öyle sakın bidaha böyle konuşma!
  -ah bi piçcan olsaydı ah ahhhı
  2 -2 ... koalayavrusu
 6. 6.
  içinde bulunduğum erkek gurubudur.aslında kimse sizi sevmiyormuş gibi görünür ama işin özü öyle değildir.heryerde olduğu gibi burdada 4s kuralı geçerlidir.
  2 -2 ... qazxsw
 7. 7.
  Kalbi sevgiyle atan, hayata masum bakan kadınların karşısına çıkmamasını dilediğim türdür.
  2 -1 ... atesolsam
 8. 8.
  duygusal zekası gelişmemiş iq'su ortlamanın biraz üstünde ve popüler spor branşlarında başarılı zengin kişiler bu gruba girerler. çevresindeki insanlara laf atmaktan hoşlanırlar sürekli kendi reklamlarını yapmaya çalışırlar ayar veya akıl vermek isteyen olursa birden agresifleşirler atara kalkarlar. düşünmeden hızlı kararlar alırlar. daima bir kız arkadaşa ve kalabalık denebilecek arkadaş grubuna sahiptirler. en yeni mekanları onlar bilirler. bunun dışında akademik kariyerleri parlak değildir.
  2 ... malumat furus
 9. 9.
  bazı kızların sevgılı olmak için yırtındıgı erkektır.
  1 ... denizlerin efendisi trakyali
 10. 10.
  kendisine saygı duymayan erkektir. kendilerine saygısı olan kızlar da bunları tercih etmezler. Eskidendi o gençler kızlar piçlere bakıyor dalgası.
  2 ... frisco danconia