1. 1.
  (bkz: Meriç)
  1 ... mechul yazar
 2. 2.
  piç alır net, nerede bir meriç varsa eli nasırlıdır. feminizm abi ya, kadınlar güldür çiçektir hahahsiktir.
  2 ... penald
 3. 3.
  aklı yerinde olan kadın meriç erkek tercih eder. feminenliği kabullenmiş kadın ise piçi.

  bu yüzden gerçekten güçlü bir feminist hareket var olmaz.

  bayan değil kadın!
  1 -3 ... clarfont
 4. 4.
  Piç erkek hem kızlar hem erkekler arasında adı duyulan erkeklerdir.
  Meriç erkekse erkeklerce ibne-karı-yumuşak gibi aşşağılamalara maruz kalır. Sonuç olarak kaybedenlere meriç denir.
  2 -1 ... french prens
 5. 5.
  Ben piçim, beni bağlamaz hade hade aq.
  4 ... isim bulamayan yazar
 6. 6.
  şu meriç dediğimiz tipleme kız yalakası, dert ortağı, acaba bir gün bana da düşer diye hayaller kuran kişiler değil mi lan. bunun neresini güzelliyorsunuz. sözlükte bir de utanmadan meriç güzellemesi yapıldığını ilk kez görüyorum. biz erkekler kendi aramızda dalga geçeriz zaten, kızların da itibar ettiğini sanmam.

  ha piç erkeğe gelirsek, adı üstünde piç erkektir. orospu çocuğu olmakla eş değerdir. burda piç erkek güzellemesi yapan erkek varsa bilin ki o da ılıktır. * piç erkek evet ben piçim diye ortalıklarda dolaşır, kız gondikleyim diye aranır ruh hastası. ama bilmez ki, çok değil 4-5 yıl sonra yarrağı köküylen yiyecektir haberi yoktur.

  şunu da unutmamak gerekir ki piç erkek=alfa erkek demek değildir. o, ne bilem olması gereken mertebedir, piçler bilmez, anlamaz da. çünküm bu piç sadece düzüşmekten ibaret sanır hayatı. neyse eyyorlamam bu kaddar.
  1 -1 ... melikbaybars
 7. 7.
  Her zaman piç kazanır. Meriçlere bakın otuzbirden elleri kavlamıştır. Kızlara katacakları hiçbir şey yoktur. Yenilik sevmezler, eğlenceden anlamazlar, kızların pipili kız gibi gördüğü yani cinsel cekim hissetmedikleri, platonik duygusal, mal tiplerdir. "Ama kartal seni hiç haketmiyor, seni anlıyorum peki napacaksın bu durumda ayrılacakmısın kartaldan" tarzı cümleler ve her dakika kızın etrafında dolaşmaları hatta bazen buluşmalara bile gelmeleri ile piç erkekleri canından bezdiren yavs*klardır. Evrimsel psikoloji ile incelersek tarihte meriç diye birşey yoktur çünki kızlar fiziki gücü, lider ruhu olmayan adamlarla evlenmezlerdi ancak şuan güç kavramı tamamen fiziki güç olmaktan çıkıp para, statü vs gibi bir boyutta kazandıği için meriç genler soydan soya aktarılabiliyor malesef.
  Kızlar meriçlerden uzak durarak( zaten sevgili olmuyorsunuz Allahtan ama evlenmeyin de bunlarla) gelecek nesilleri bu genlerden uzak tutun. lütfen bak gözünüzü seveyim bizim gibi insanların siniri bozuluyor.
  2 -1 ... uzunkartal
 8. 8.
  Sadece tek bir insanın veya kişiliğin Dünya'da ki tüm kızları sikemeyeceğini anlayamayanların karşılaştırması.
  2 ... gedikpasa
 9. 9.
  yanlış kıyaslama. meriç erkek vs efendi erkek gibi bir şey olmalıydı.
  ... dakandaz
 10. 10.
  Meriç erkeğin alacağı versus. Diğerleri çok üzüyor.
  1 ... sensusbence