1. 201.
  seveni sikerler, sikeni severler bağlamında piç erken siken olurken efendi erken...
  ... mtnldg
 2. 202.
  efendi erkek eğer piç erkeğin yaptıklarını yapabilecek kapasitede olduğu halde yapmayansa karizması piç erkeğe 100 basacak erkektir.
  1 ... thelma
 3. 203.
  şu yalan dünyada piç erkeğin çarkı tıkır tıkır döner. Efendi erkek onun kırıntılarını toplar, bir de bununla sevinir*.
  ... scrikss
 4. 204.
  Jack ile sawyer'in karşılaştırılması gibidir. Evet jack yakışıklı, zengin ve iyi bir insandır ama sawyer'in havası da cidden bir başkadır.
  ... meditasyon
 5. 205.
  ikisininde amk!
  ... skinnyman
 6. 206.
  Piç erkeğe aşık olursun efendi erkekle dertleşirsin malesef.
  2 -1 ... deniiz
 7. 207.
  ikiside aynı kişidir, farkı yaratan zaman ve bakış açısıdır zira yolu piçlikten geçmeyen efendi erkek yoktur dedirten başlık.
  -1 ... sonakinci
 8. 208.
  piç olanının egosundan lego yapılır, efendi erkekle olur.
  ... vurdumduymazkorayvaz
 9. 209.
  kısa vadede piç Uzun vadede efendi kazanır.
  Piç takılan ne okul okur ne doğru dürüst bir işte çalışır fakat piç takılması ile kızların tercih nedenidir fakat hayat piçleri sevmez bir süre sonra makus talih piçin tüm dünyasını alt üst eder Tabi piç durur mu o da "belkide hayatımın altı üstünden daha iyidir" der. Bu ergence kelamdan sonra hayatın acı gerçekleri ile yüzleşir hiç bir kız onunla evlenmek istemez artık o kızları değil kızlar onu seçecektir bir kör yada topala kalır.
  Gel gelelim efendiye;
  tüm hayatı boyunca hiç bir kızın namusuna göz koymamış sevdiğini uzaktan sevebilmiş gidip konuşmaya bile çekinmiştir Tabi yıllar efendinin bu ahlaklı ve güzel tavırlarını boş çevirmemiş Ona güzel bir iş sunmuştur ve en güzel şehirde Ona güzel bir evde vermiştir bunun üzerine efendi"ne yapayım bu şehiri ben en güzel şehir yarin olduğu şehirdir" demiş. Bunun üzerine güzel ve namuslu bir eş ile süslenen hayatı sonsuzluk denizinde yolunu bulmuş.
  3 ... moja draga
 10. 210.
  piç erkekle sikişilir, saf efendi erkekle evlenir.
  (bkz: türk kızı)
  2 ... asilgokturklu