1. 11.
  (bkz: absolutely) **
  3 -3 ... passion
 2. 12.
  piç erkeğin göz göre göre kazandığı mücadeledir bu hacılar. pij denen zerzevat konuşur, trip yapar, kaş göz çizer, hatunu bağlar. efendi erkek ise pij bebenin muhabbet yeteneğiyle boy ölçüşemeyeceğini bilir, muhabbete dalmaya kalksa göt gibi ortada kalacağını bildiği için, "bari rezil olmiyim" diyerek kızın ellerinin arasından kayıp gitmesine göz yumar. maçın onun sahasında oynandığının farkındadır ve bu sahneye sadece efendi efendi * bakar.
  11 -4 ... maturin
 3. 13.
  barney stinson vs ted mosby olayıdır.
  9 -1 ... adimi bir daga verdin mi
 4. 14.
  piç erkeğin hayat umrumda değildir . mikinin keyfine bakar coşar , eğlenir , kızlar peşini bırakmaz , götü kalkıktır , artistir ... gün gelir bu piç erkeğe hayat öyle bir tokat yapıştırır ki (bkz: hayatın sillesi) feleği şaşar. sonra efendi olmaya çalışır , ciddi düşünecek kız arar kendine ama adı çıkmış 9 a inmez 8 e hesabı kimse takmaz , sallamaz... boktan bir hayat yaşamaya devam eder bir zamanlar diye muhabbeti açılır arkadaşları arasında...
  efendi erkek ise ergenlik çağında ciddi düşüncek kız arar ama nafile efenim... bu erkek modeli hayatı yanlız yaşar hep sevdiğini arar , yanında olmasını ister...
  yaş 30 lara geldi mi bu efendi erkek iş güç sahibi olmuş evlenilecek erkek modeli olmuştur. kızlar peşinden koşturur ama nafile o hala ilk aşkını arar ama mantığını kullanarak içlerinden en iyisini seçer .
  22 ... magomat
 5. 15.
  KAdınlar piç sever.Her kadının hayatında bir dönem serseri bişeyler olmuştur.
  6 -1 ... ecivecivokke
 6. 16.
  (bkz: uzulecegini bile bile pic erkekle takilan kizlar)
  4 ... sahlep
 7. 17.
  ikisi de kendi layığını bulur(tabi efendi erkek yediği kazıklardan sağ çıkabilir, piç erkek ise atacağı kazıklara devam ederse).
  3 ... kolsuz kapi
 8. 18.
  ergün vs. sergen.

  (bkz: yersen)
  2 ... the godfather
 9. 19.
  piç erkek hamburgerse, efendi erkek 1,5 porsiyon iskenderdir.
  7 ... beynimdenzorumvar
 10. 20.
  kişilerin genelde hakettiklerini elde edememeleri ile sonuçları belirlenen ve farkların çıkarıldığı karşılaştırmadır.

  efendi erkek seveceği için ve sevgisi doğrultusunda hareket edeceği için ulaşılabilir ve hatta yedek olacaktır bu yüzden geride kalacaktır.

  fakat piç erkek ulaşılmayan olup, onun için kimsenin değerli olmadığının bilinmesi yüzünden kızlarımızın 'en değerli ben olucam' tripleri sebebiyle tercih ettikleri erkektir. hepsi onun değer vermediğini hissettikçe daha çok sever ve efendi erkek ile kaşar sevgilisi kavramına karşılık piç erkek ile aşık sevgilisi kavramı çıkar. sonra da erkeklerimiz 'biz efendiyiz biz sevdik bak kollarım onun yüzünden böyle' der, sonra sevgisini doğru kanalize edemediği gerçeğini kabullenmez, üzülür, ağlar.

  ve hala ders almaz, aynı bok yolunda devam eder. aferin.
  5 ... 35lik sallama