bugün

(bkz: Meriç)
Ben piçim, beni bağlamaz hade hade aq.
şu meriç dediğimiz tipleme kız yalakası, dert ortağı, acaba bir gün bana da düşer diye hayaller kuran kişiler değil mi lan. bunun neresini güzelliyorsunuz. sözlükte bir de utanmadan meriç güzellemesi yapıldığını ilk kez görüyorum. biz erkekler kendi aramızda dalga geçeriz zaten, kızların da itibar ettiğini sanmam.

ha piç erkeğe gelirsek, adı üstünde piç erkektir. orospu çocuğu olmakla eş değerdir. burda piç erkek güzellemesi yapan erkek varsa bilin ki o da ılıktır. * piç erkek evet ben piçim diye ortalıklarda dolaşır, kız gondikleyim diye aranır ruh hastası. ama bilmez ki, çok değil 4-5 yıl sonra yarrağı köküylen yiyecektir haberi yoktur.

şunu da unutmamak gerekir ki piç erkek=alfa erkek demek değildir. o, ne bilem olması gereken mertebedir, piçler bilmez, anlamaz da. çünküm bu piç sadece düzüşmekten ibaret sanır hayatı. neyse eyyorlamam bu kaddar.
Her zaman piç kazanır. Meriçlere bakın otuzbirden elleri kavlamıştır. Kızlara katacakları hiçbir şey yoktur. Yenilik sevmezler, eğlenceden anlamazlar, kızların pipili kız gibi gördüğü yani cinsel cekim hissetmedikleri, platonik duygusal, mal tiplerdir. "Ama kartal seni hiç haketmiyor, seni anlıyorum peki napacaksın bu durumda ayrılacakmısın kartaldan" tarzı cümleler ve her dakika kızın etrafında dolaşmaları hatta bazen buluşmalara bile gelmeleri ile piç erkekleri canından bezdiren yavs*klardır. Evrimsel psikoloji ile incelersek tarihte meriç diye birşey yoktur çünki kızlar fiziki gücü, lider ruhu olmayan adamlarla evlenmezlerdi ancak şuan güç kavramı tamamen fiziki güç olmaktan çıkıp para, statü vs gibi bir boyutta kazandıği için meriç genler soydan soya aktarılabiliyor malesef.
Kızlar meriçlerden uzak durarak( zaten sevgili olmuyorsunuz Allahtan ama evlenmeyin de bunlarla) gelecek nesilleri bu genlerden uzak tutun. lütfen bak gözünüzü seveyim bizim gibi insanların siniri bozuluyor.
yanlış kıyaslama. meriç erkek vs efendi erkek gibi bir şey olmalıydı.
Piç erkek istediğini taviz vermeden alır.
Meriç erkek istediğini almak için her türlü yalakalığı yapar. ilgili karı yeni bir meriç bulunca da götüne tekmeyi yer.
Yaw kızlar yemeyin bizi sizde piç erkek seviyorsunuz.