bugün

ileri düzey raw ve lightroom ile çalışmasını bilen, envatodan mock up satan ve photoshopu paralı kullananlardır.

Crack atan adamlar uzmanım diyor amkumun fakirleri.
after ve premier'de 4k raw video düzenleyip, cinema 4d ile 3d grafik yapanların sikine takmayacağı uzman.
lightroom'da raw fotoğraf düzenleyip envatoda mock up satabileni uzman sanıyor amkumun kekosu.
hayatında bir js kod yazmayıp kendini modelci sanan gösteren kekeleri gösteren yazarlardır. Hayatında bi kere unity, sketch up kullanmamış adamlar sesini kessin bence. Materyaller tek başına bi boka yaramaz.
Maharetlerini ozel mesajdan yazmalari gereken yazarlardir zira freudun psikanalizine gore sizi yorumlarsam ikinizde kalakalirsiniz.
(bkz: entel kelimeler kullanarak hava atmak)
Çok denesemde başarılı olamadığım bir alanda yetenekli olan yazarlardır.
Shop konusunda uzmanlaşmış arkadaşların (illa uzman olmasına gerek yok eheh) mesaj atmasını bekliyorum. Bir insan kafasını başka bir insanın vücuduna koyma işleminin nasıl yapılabileceğini bilale anlatır gibi anlatmalarını rica ediyorum.
(bkz: photoshop bilmek)
(bkz: buyrun beni mi çağırdınız)
Beleşçi tiplere kendini belli etmeyen yazarlardır.
basit bir program bir sürü eğitim videosu var ücretsiz öğrenmek isteyen herkes öğrenir bana göre.
evet tipinize dair bir yeriniz mi düzeltilecek?
(bkz: baytar)
öğrenmek istediğim yazarlardır. bir el atın.
Photoshop makinesi ayağınıza geldi. arka plan göz rengi değiştirilir istenmeyen objeler yok edilir ileri derece manipulation yapılır hemen teslim edilir.
ben değilimdir.
Hayal gücü ve zekanın birleştiği an yapılamayacak hiçbir şeyin olmadığını kanıtlayan programdır. Tabi birazcık bilmekte gerekiyor.
aranan sözlük yazarıdır.
ben bilirim ben bilirim.
Varsa bilen birşey rica edeceğim. Mesaj kutuma bekliyorum.
bilen varsa yazabilir mi?
küçük bir işim var, çok hakim değilim o yüzden yapamadım (bkz: swh)
Kaç para vericen?
Bu işe ilk başladığım 90'lı yıllarda, mausu elimize aldığımızda saat çalışmaya başlardı.

25 dk. Fotoşok çalışması,
13 dk. Fotoşok çalışması diye fişe yazardık. Faturaya işlenirdi.
güncel Önemli Başlıklar