1. 1.
    iki hafta sonra gerçekleşecektir.
    aykut kocaman'ın hollanda şubesi olan bu zat mutlak yakın zamanda gidecektir.
    -5 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    phillip cocu nun kovulması
    https://twitter.com/Fener...tatus/1056635480043859968
    ... jimmy tudeski
  3. 3.
    Fenerbahçe tarihinin açık ara, hatta 4 büyükleri çalıştıran tüm teknik adamların açık ara en ama en kötüsüdür. Cocu'nun kariyerinde ki en önemli başarılardan biridir bu aynı zamanda.
    ... donsuz yazar
  4. 4.
    Ben fatih terimin teknik bilgisi olduğuna inanmıyorum. Egoist ve şovmen bir adam olduğunu düşünüyorum ama büyün bunlara rağmen eğer takımda lakayt oynayan yenilgiye zemin hazırlayan birini görürse gözünün yaşına bakmayacağını da biliyorum. Hangi takımda olursa olsun standart bir kadroyu gazlaya gazlaya üst sıralara oynatacağını düşünüyorum. Trabzon, bursa gibi takımlarla ilk 5 içinde olur bence.

Şimdi cocu’ya gelecek olursak; takım bok gibi olabilir ki o kadar da bok gibi değil bence fm’de alsam muhtemelen ilk 5te olurdum, bu takım hiç bir maçında iyi oynayamaz mı arkadaş? Yani ciddi diyorum sike sike yendi ya da şunu elinden kaçırdı denilen bi maç var mı fener için?

Bence ali koç mizaçlı bir adam fazla bile sabretti buna. Düşünsene sen iş hayatında ne tür profesyonellerle çalışıyorsun. Adam kimin profesyonel kimin amatör olduğunu, kimin nereye ne fayda vereceğini anlamayacak mı? Muhtemelen en başta inceledi hatta sonra şans da verdi ama bi cacık olmayınca en sonunda sikerim dedi.

Abi çocuk eğlendirilecek tecrübe kazandırılacak bir mecra değil fenerbahçe. Milletin para bağladığı, milyonlarca kişinin gönül verdiği bir yer. Chelsea değil rus milyarderine satılabilen, psg değil arap şeyhlerinin alıp oyuncak ettiği. Gönüllerin bir olduğu bir mecradan bahsediyoruz. Bu takım bu taraftar ruh ister heyecan ister mücadele ister. Gevşek gevşek yaptık olmadı, yapcaz tamam falan gibi konuşmalar kabul edilemez. Van gaal, hiddink gibi adamlar da aynısını milli takımda yapmışlardı. Cocu muhtemelen kovulurum yine paramı alırım moduna girdi. Haksız da değil. O paranın çeyreğini alıp kovulmaya razıyım ben. Çok da umrumda olmaz.

Muhtemelen teknik direktörsüz fb, gs karşısında daha kararlı bir oyun sergileyecektir. En azından mücadeleci fener karakterini ortaya koyarlarsa eksik Galatasaray karşısında etkili olabilirler.

Not: gs
    -1 ... principles of mechanism
  5. 5.
    (bkz: Ankaragücü taraftarının cocu yu göndermesi)
    ... serdarsl06