bugün

pfdk üyesi avukatlar 2010-2011 sezonundaki sivasspor fenerbahçe maçı için açıklamış olduğu gerekçeli kararda adı geçen diğer kulüpler ve kişiler hakkında ceza tayinine yer olmadığına kanaat getirmişlerdir.

şimdi ben soruyorum, yargıtay ve uefa'nın kararlarından sonra bu bahsini ettiğimiz pfdk üyesi avukatlar nerededir?
eğer bu hususta kendileri ile çelişen kararlar meydana çıkmışsa neden bir açıklama yapma gereği duymazlar?
yoksa sahaya yansımayan şike gereği çarpıtmış oldukları gerçekler yüzünden insan içine çıkmama fikri hakim olan düşünceleri midir?

görsel
Sen senaryodan bir iddianame hazırla sonra her yerde ceza yedin de. Kafanız bu kadar çalışmıyor amk. Sen uydurmadan senaryo yaz bunu mahkemeye sun kabul ettir sonra git Yargıtay'a Avrupa'ya cas'a kabul edilsin iddianamenin tutulur tek yanı yok sonra her yerde ceza aldık. Muhteşem yüzyılı yazdı adamlar senaryo gerçek Sultan Süleyman ile alakası yok sen bunu Süleyman diye yutturmaya çalışıyorsun al işte bu da aynı olay. Mesele şu emenike hala para sayıyor Fenerbahçe bilyoneri kapatıp iddaa yapacağına eğlenmeye gidiyor siz de bunları yiyorsunuz. Ergenekon balyoz davaları çöküyor şike aynı sağlam duruyor 17 Aralık operasyonu paralel şike sağlam yüzde yüz doğru dava. Kafanız bu kadar çalışıyor. Şike davasına bakan savcı polis hakim paralel değil Zekeriya öz oluyor bu savcı 17 Aralık savcısı paralel aynı savcı Zekeriya öz anlamak zor. Anlamanızı beklemiyorum saat 12'ye yaklaşıyor duracak malum.