bugün

çocukken tavşan kaç tazı tut oyununu çok oynamalarından mütevellit illa birilerinin peşinden koşmasını isterler. yaş 18-20 lere dayandığında ise ergenliğin getirdiği bazı fizyolojik değişimlerden şişmiş göbek,büyük şekilsiz kalçalar sönük göğüsler, ortaya cıktığında da niye benim peşimden kimse koşmuyor diye bunalıma giren türk kızıdır.*
(bkz: motorize)
mutlu olmak için maratona katılması gereken kızdır.
izledigi turk dizilerinin etkisinde kalmis olan kizdir.
zanneder ki dizidekiler gibi devamli pesimde kosacak birileri olacak! malesef bazi gercekleri yasayarak ogrenecektir...
peşinden koşmak isteyeni mutsuz eden türk kızıdır. çünkü sürekli koşsun ister. aylarca hatta yıllarca inat etsin bırakmasın ister. e ama insanız. (bkz: koş koş nereye kadar dalağım şişti aq) dimi.

benim başıma geldi böyle bir şey. kızı tanıyan ve benim de samimi olduğum ortak arkadaşımız vardı. arkadaşım bana dedi ki:

"olm kız istiyo ama sürekli peşinden koşcakmışın, sürekli ilgi göstercekmişin. yorulmiicakmışın. iki dakka rahat bırakmiicakmışın, dakka başı ariicakmışın. iicakmışın da miiiicakmışın...." dedi. el cevap:

(bkz: sallamiicakmışım)
birlikte yürümenin değerini bilmeyen kızdır.
selam olsun you'll never walk alone şarkısını sevdiği erkeğe ithaf edebilecek tüm kızlara.

not: fanatik liverpool sempatizanıyım evet.
egosu okşanmadığı ve bulunmaz hint kumaşı tarzı muamele yapılmadığı için kendini mutsuz hisseden kızdır.
Sevilmek isteyen her insan gibi olan türk kızıdır.
götünün yerden yükseliği boyuna göre standart olduğundan mutsuz olan kızdır, eccük yalayın beyler! *
sevilmekten ziyade beğenilmeyi ön planda tutan türk kızıdır.
Götü tavana başına arşa değen türk evladıdır. Çirkindir bide.
aptal türk kızıdır.tek derdi biri peşimden koşsun olan trip atmayı seven kızdır.
Türk erkeğinin ufkunu açmış 7/24 dua edilesi kız tipidir. Trip atmayan aşarı ilgi ve sevgi beklemeyip elindeki ile mutlu olabilen kız arayışları sonucu aslında bu varlıkların Edirne ötesinde yaşadığını keşfeden Türk Erkekleri, bu kız tipleri sayesinde uluslararası atılım ve açılımlar yapılmış, Türk gençleri kendisini yabancı dil öğrenmeye adamış, ülke'nin refah seviyesi artmış ve ülke kalkınmıştır. ARO Kızlar.