bugün

durduk yere dolu masraf yapar. sonra da dışarıdan çok yemek söylüyorsun der millete.
derdim var yok fark etmiyor.zaten derdim olmadigi da hic olmadi.psikolojik bir is yapmiyorsam surekli sigara icerim.20 yildir biktim sevmiyorum da bazen hic zevk almiyorum.dus sonrasi sigara kokan her seyden bir sure igreniyorum.
araba ev mahfoluyor hic hijyenik degil.sakalin ustun basin kokuyor.hic sevmiyorum
ama iciyorum iste.
Alkol yanında böyleyiz maalesef.
Bazen aralarına dahil olduğum insan. Öyle romantik gerekçelerim yok, hava soğuk olduğunda “ulan hazır üşümüşken bir tane daha yakayım da değsin” diyorum. Her boka romantik anlamlar yüklemek yerine realistik bakış açısıyla da bakabiliriz. Evet.
Paketi cebinde bol insandır. Biz öyle miyiz? Anca haftada bir paket.
Hep yaptığım eylem. Dertli olmam veya neşeli olmam fark etmez. Arka arkaya 5 tane yakmışlığım vardır. Ciğerler ve boğazlar mahvoluyor orası ayrı. Yapılmaması lazım. Nefesiniz tıkanır çünkü.
Sadece dertliyken yaptığım eylem.
leş gibi kokar çevre ve sağlığa zararlı kişi.
Sağlığını daha çabuk kaybeder, muhtemelen.
45 yıl yaptığım eylem. Son 5 aydır yapmadığım eylem.
Son zamanlardan ziyade karantina sürecinde çok daha içmeye başladım, sonumuz hayır.
makinalı gibi içenini tanıdım askerde. öyle bir tane daha içeyim ya şeklinde değildi herifin durumu. bir paketi seri içiyordu herif. biri sönmeye yakın diğerini yakıyordu manyak.
benimdir bu, ratatatata, bir süre sonra zevk vermiyor orası ayrı.

yemekten sonraki zevk paha biçilemez ama.
birini öldürmemek için kendini öldürüyordur.
beleş pakete konmuştur.1 sigarayı 6 fırtta bitirebilir.
yetmiyor. sigara yetmiyor.
6 yıllık tiryakiyim daha chainsmoke yapmadım.
sigaraya odaklanmadan içersem,mesela sohbet esnasında yada kitap okurken,gerçekleşen durumdur ama yemek sonrasında olduğu gibi sigara içmek için sigara içiyorsam arka arkaya yakmam bir tane gayet yeterli oluyor.
Zihinsel olarak huzursuz insandır.
Her boşlukta sigara yakar.ki aklından o düşünceler gitsin.ciğerine yazık eden insandır.
uzun süredir sigara içmiyor olabilir.
sigara kısa ve mentollü ise yakılıyor.
kesmeyince yakan insandır.
Rabbim sabır versin derdi büyük insandır.
Havalı görünsün diye sigara peş peşe sigara içip eve gidince Kuşan tiptir.
şuan yanımda olan insan.
güncel Önemli Başlıklar