bugün

sözlükteki takip edilesi yazarlardandır. Gerçekten de slogan kısmında yazdığı gibi bu gidişle topluma zararının gittikçe yükseleceği de su götürmezdir, ne de olsa doğru söylüyordur, herşeyin göründüğü gibi olmadığını anlatmaya çalışıyordur, o halde değil dokuz; yüz köy bile olsa hepsinden kovulmalıdır *
sözlükte ki hızlı gelişmelere ayak uyduracam derken, bilip bilmeden hakkında karar verip sonradan pişman olduğum kişi, bir cümlenin beni bu kadar etkileyeceğini tahmin edemezdim.
tank izlenimi yaratan yazar. fikir-güç ilişkisi.
ya kafayı yiyorum ya da nikini değiştirmiş yazardır. çünkü bu adamın yazı yazdığı yerlerde hep başka bir nik vardı.
(bkz: sözlük sen beni manyak ettin)
süper komık ve başarılı nickli yazardır.
nick ini oluşturan dört kelimeden üçü türkçe olmayan yazardır.
peçetesi olmadığı zaman kime attıracağı pek belli olmaz yukarı vs. gibi..
meyhane de tedavi yapabilen yetenekli doktordur.
külliyen yalandır. doktor falan değildir. değil peçeteye, tuvalet kağıdına bile reçete yazamayacak doktor tribinde gezen yazar kişisi. * *
laf söyledi bal kabağı yazarıdır.* *
sütünü içip erkenden yatmak zorunda olduğu için geceleri tv seyredemeyen yazar kişisi. yada güldüren yazar kişisi.* *
yobazın önde gideni uuserdır. yobazdır kendisi. zorla tutturur sevgilisine mini etek giy de giy diye. inatçı yazardır yahu. laf söz dinlemez. çevresindekilere sabır dilemeli. bi de acilen yanakları gerdirmeli. gülmekten çizgiler oluşur mazallah *
kendisinin nickindeki harfleri biraz değiştirince;

recep tayyip erdoğan

elde edilen yazar.

not : durun lan hemen mesaj atmayın. i,ğ joker.
her dili biliyorum da senin dilini bilmiyorum denilesi yazar. zordur anlaması. anlayana da helal olsun. * ayrıca zirveye gelmeden önce yapacağım tek hazırlık, zirve öncesi 2 gün hiç konuşmamak olacak. zordur çene yarıştırmak. deneyelim ve görelim. * *
kuduz aşısı yapmayan kendi alanında uzman olan yazar kişisi.
(bkz: manik depresif)*
ayrıca ısıracak adam mı kalmadı hıh sana yazar kişisi.* *
yoruldun madem şimdilik bu kadar yeter yazar kişisi. * * *
özel mesajlaşmaları deşifre eden yazar kişisi. derhal çaylak yapılsın. nöbetçileeeer! * * *
kolpa dan degil harbiden anlayıslı olan yazar kisisiymis gercekten gosterdi bunu bana.tesekkur ederım azız dostum.
desifreolmusdisiuuser tarafindan kendi hava sahasinda entrylerle tacizlerde bulunulan yazardir. * * * * *
izmir'de yazlar başka olur zirvesi'ni onurlandıracak yazardır. öyle ben küçüğüm müçüğüm falan anlama yeteneğimi kaybetmişimdir.
-her gün yemeklerden sonra 3 kaşık şakşuka yazıyorum
+ama doktor bey ben şakşuka sevmem
-ballı lokma tatlısı?
+canımsın.
aleyhine neden bu kadar entry yazıldığını anlayamadığım dost canlısı yazardır. sözlükteki tek arkadaşımdır.
http://www.medyaetegi.com...uludag_polemikcileri.aspx
hoş bir nicke sahip arkadaş.
sözlüğün mvp si,olacağına inandığım yazar *
güncel Önemli Başlıklar