bugün

Daha yüzüne bakıldığı zaman kim olduğun anlaşılamıyor, senin kariyer planın ne acaba? Sınava girip ne yapacaksın.
bir ninjanın anıları isimli eserin bir bölümüdür. Ninja meslek yüksek okulu için mücadele veren bir Ninja adayının yaşadığı zorlukları ele alan güzel bir eserdir.

elbette.
provakasyon olduğu net olan bu konu fazla uzatılmışa benziyor.
görmezden gelme tekniği, bi davranışı ortadan kaldırmak için idealdir.
Şimdi kız polislere ve sınıftaki hocaya yüzünü göstermiş. Ama belki kulaklık vs olur kopya çeker diye almamışlardır. Yoksa gayet özgür bir ülkede yaşıyoruz. ister bikiniyle gez ister çarşafla.
Doğru karardır, kimliğini saklayan, orda kimin olduğunu saklayan birisinin sınava girmesi doğru olmazdı. Gerçi sokakta dolaşması da çok doğru !
Kız çok güzelse demek, sınavda akranlarının dikkatini dağıtmak istemiyor.
kimlik tespiti yapılmasına rağmen diye savunulan saçmalık.

kimlik tespiti nasıl yapılmış?
kız peçesini mi açıp aha benim deyip hemen kapamış mı?

ne saçmalıklar var ya.

daha türbanı içine gizlediği kulaklıkla kopya çeken türbanlıları yeni atlattık şimdi de bunlar çıktı.
Lan sikerler o işi ha, benim kolumdaki bir adet ip bilekliği sökmek için seferber olmuşlardı kapıda, bi tane sade ip ya, bu arkadaşın kız mı erkek mi olduğu bile belli değil, kimlik gösterse kimlikteki kişi mi değil mi anlayamazlar, siktir olup gidiniz şu ülkeden ya.
iyi olmuş sende git Arabistan'da oku.pardon yaa onlada kavgaliyiz değil mi.
o zaman git kararda oku.
ZATEN HALi HAZIRDA BiR ÜNiVERSiTEYE GiDEN iŞiD MiLiTANIDIR.
AMACI BELLiDiR.
suratına yediği laiklik tokadı ve mağduriyeti ile güldürmüştür.

ahahahahahahaahahhahahahaaahhahahahaahaaahah ! mına kodumun ninjası seni !!
Haklı isyanda olan kızdır. Kurallara uyacak arkadas diyenler olmuş meclisten 1 gecede geçer peçe serbestisi diye görürsünüz çok mu zor. Yıllarca türbanımla sınava giremiyorum diye agladılar sonuc verdi şimd kamuya bile giryorlar. Onları gorunce bunlarda hakkını aramaya kalkısmıs. Beni kafamda sapka var diye sınava almadıkları sapkayı cıkarttırdıkları günleri özlüyorum.
adalet ve kalkınma partisi döneminde gerçekleşmiştir. dini bütün kardeşlerim hiç bu kadar ezilmemişti cumhuriyet tarihi boyunca.
Insanlari dinden sogutma, kapalilara sovdurme gorevinizi tamamladiniz. Tebrikler.

Edit: ben bu entryde peceyle sinava girmeye calismanin dinden sogutmak icin kasti yapildigini yazdim. Oradan bakinca farkli mi anlasiliyor?
Türbanı sayesinde kopya çekeni de unutmadık
http://www.guncelegitim.c...a-cekerken-yakalandi.html
mağduriyet kokan hareketler bunlar. polis memuresinin tiz kellesi vurula...
peçe dini bi semboldür, dini sembolle din reklamı yapmak için sınava alınmamıştır. rahibe kıyafetiyle de almanya´da sınava giremezsin, ne o amk, burası kilise mi, derler.

gitsin üstüne adam gibi bi kıyafet giysin öyle girsin sınava.
Doğru bir karardır. Din üzerinden durumu dramatize etmeye gerek yok.
peçe nedir ya??

Bu peçe geleneğini çıkaran da ,propagasyonunu yapanında taaa
dünyanın kendi etraflarında döndüğünü düşünen müslümanları yine üzmüştür. iş toplantısına nasıl şalvarla sarıkla giremiyorsanız sınavlara da belirtilen şekil dışında giremezsiniz sonra ne oldu mağdur.
çalışmak hani günahtı bune kariyer tutkusu anlamadım. tamamen reklam inanmamak lazım.
Lan amk rabiası ya, dine göre evden çıkman yasak, neyin cihatı? Boş kafana senin.
Ön edit:sınava neden alınmadı demiyorum bence de alınmasın ama yapılan çoğu yorum yersiz ve saçma.

Türban altından kulaklık takıp kopya çekenler bilmem ne demiş herkes. Ulan adam gibi yapsalarmış kontrolü. Beni kulağımda küpeyle almıyorlar sınava, türbanlının da kulağını kontrol ediyorlar ayrıca.
Canlı bomba olabilir yorumları baya güldürdü. Üstünü arıyolar zaten içeri almadan benim gömleğim azıcık uzun diye kaldırıp altına baktılar. Sen çarşaflısın bakmayalım mı diyecekler onun da üstünü arayacaklar.
Sınava alınmayan kız yanlış bir tanım olmuş. Binaya girdikten sonra peçesini açmadan sınava giremeyeceği söylenmiş o da sınava girmeyeceğini söylemiş. 2 saat peçesini açıp oturabilirmiş istese.
iyi ki almamışlardır dedirtten geri kafalı aptal bir kızdır. Siktir amk, öyle sınava mı girilir lan? Ayrıca bu sıcakta nasıl dolaşıyorlar öyle ?
Küpeyle bile alınmayan sınava sen hangi artistlikle gidiyon amk.