bugün

Insanı hayal kırıklığına uğratan maddeleşmiş bir fikir olarak dünya olayıdır. Erikli su gibi sadece isim sanıyordum peynirli poğaçayı.
inanılır değil. Sabah sabah kafa bulacak başka kişiler arayın.
pastane sektörüne atılmış olan büyük bir iftiradır. ne demek peynirli poğaçadan peynir çıktı ya.
Ben daha pastaneden alınan herhangi bir çeşit poğaçanın içinden herhangi bir şey çıktığını görmedim. Peynir çıktı diyerek toplumu yanlış bilgilendirmeyin. Pastanelerde her çeşit poğaça sadedir aslında.
Her türlü Tabi lan manyak mısındır.
allah'u ekber.
Senden de bir şey saklanmıyor haa.
Yok artık daha neler.
adamın donu veya çorabı şıksa daha mı iyi olurdu ?
Evde yapılanda, peynir pişerken erir kaybolur, poğaçadaki peynir değilmi yoksa...
haftaligini alamayan pastane ciraginin is vereni zarara sokmak icin " simdi higmina incir agaci dikecem senin " diyerekten pogacaya peynir katmasi ile mumkun olabilir. yoksa ancak sehir efsanesi.
Afedersin de Yarrak çıkaydı ya. Hayret bişiy.
tartışma konusu olur, şaşırılır, hafif gözlerde dolabilir.
üzüntü vericidir, oysa bizim buralar da peynirin içinden poğaça çıkıyor.
t*şşak kılı çıkmamış iyi ki.
Öyle bir ülke olduk ki işini doğru yapan insanları görünce şaşırıp mutlu oluyoruz tebrik ediyoruz amk.
bugün levent kanyon metroda bulunan bir fırından aldığım peynirli poğaçanın içinden 3 santim uzunluğunda ve 1 santim genişliğinde peynir çıktı. acaba peynir mi diye tadına baktığımda evet peynir tadı aldım. gerçekten peynirli poğaçanın içinde peynir vardı, herkese öneririm.
Bir zeytinli poğaçanın içinden zeytin çıkması değil.
sabah bir kez daha denk gelmiş kutlu hadisedir. saat 8.30 da yedim ayıptır söylemesi hala gözlerim dolu dolu. o kadar büyük kıvanç yaşadım..