bugün

görsel
görsel
görsel
görsel

Kayseri'de, sağlıksız koşullarda uygun olmayan hammadde kullanarak, sahte peynir üretimi yapan işletmeye 55 bin 754 TL para cezası kesilmesinin ardından denetleme görüntüleri ortaya çıktı.

https://haberglobal.com.t...-sok-goruntuler-80855/amp
(bkz: uğur dündar bunu beğendi)
Lan bu bildiğin öğrenci evi amk.
Uğur abinin bi yumruğunu yemeli bunlar.
Süt tankında keyif yapan zerzevatlardan sonra, pek de şaşırtıcı gelmeyen lanet görüntülerdir.
Bu gibi görüntülerden sonra, kalsiyumu sadece haplardan almaya başlayacağız gibi görünüyor.
Gıda soytarılığında aktif rol oynayan bu tip işletmeler, en ağır şekilde cezalandırılmalı ve kapılarına kilit vurulmalıdır.

Bilindik, kalitesi onaylı markalardan vazgeçmeyiniz.
Merdivenaltı her türlü işletme tehlikedir.
Ucuz olsun da Kayserili yer...
10 liraya aldığınız peynirin 8 koruma aşamasını geçerek mi yapıldığını zannediyordunuz?
Ev yapımı olayına giren öğrenciler, öğrenci evi yapımı peynir.
sütten sonra peynirden de vazgeçtik. sıradaki gelsın ;

- yoooğuuuurt !..
Şahan haberatör sahnesi gibi görüntüler.
O 55 bin lirayı bir iki haftada çıkaracak halk düşmanı yapıdan görüntülerdir.

Devlet kapitalizmin hizmetindedir. Mesele patronlar olunca üç kuruş beş kuruş sözde ceza uygulanır. Fakat bir kişi patronlarla veya devletle ters düştü mü cezalardan ceza beğen..
Kayseri'de olmasına niye şaşırmadım la ben?
para cezası ne aq içeri atsana bu orospu çocuklarını. nasıl ülkede yaşıyoruz ya yapan yine yapar para cezası mı durduracak?
Corona burayı görse pu amk diyerek geri kaçar.
görsel
Zaten bu uretime gore kisi basi yillik peynir tukemi 9.5 kilo kisi basi gunluk herkes 50 gram (0.050 kg ) peynir yese bile 18.25 kg peynir yapiyor artik gerinisini siz hesap edin bize ne yediriyorlar.
Türkiyenin merdiven altı klasiği. Ucuz Protein tozları peynir altı suları da böyle işletmelerde yapılıyordur.
kaçak içkiden sonra bir de bu başımıza çıkmıştır. vallaxi bunlar bizim canımıza kastetmektedir. mide bulandıran iğrenç görüntülerdir. O peynirlerin oradaki pisliklere yedirilmesi gerekmektedir.
Ucuz olduğu için almak zorunda olduğumuz nerdeyse tüm markaların üretim yerleri böyledir bence.

Sağlıklı beslenmeye özen gosteriyorum. Ölmeyeceğimi düşünüyorum böylece. Çiğ süt alıyorum, birazıyla yoğurt yapıyorum, sağlıklı olduğundan emin olduğum yoğurdu tüketiyorum. Kalan sütle peynir yapıyorum ki son derece nankör bir şey peynir. Kilolarca süt kullanıp ortaya çıkardığın peynir miktarı çok az. Ancak bir şekilde bir kalıp ucuz peynir yersin, evde yaptığın peynirden öyle çok yiyemiyorsun. Gerçek peynir çünkü, vücut tamam diyor, doydum peynire. Bazen içine zeytinyağı katıp sıcakken çekiyorum, sürmelik yapıyorum, sıcacık ekmeğin üstüne sür ye. Peynirden çıkan suyu Çorba yapıyorum, o da feci sağlıklı.

Bu peyniri çocuklar kesin yemez diyordum ama en çok onlar götürüyor. Bence çocuklar bile doğal olana özlem çekiyor. - Özlem çekmek?

Yani üşenmeyip evde yapın bazı şeyleri. Kafanız rahat olur hiç olmazsa. Benim süt konusunda kafam pek rahat değil, inek almayı planlıyorum. Benim süreç oraya doğru gidiyor. Bakacağız.
allah yine de beterinden saklasın da bunun beteri de yok.
Herkes bu ara Uğur Dündar oldu. Sanki kendileri çok temiz de elaleme laf eder oldu. Olur böyle durumlar. Evet.
olası bir durumda ateş düştüğü yeri yakacak sonuçta.

umursanmayandır.