bugün

Bende bu sözlükte bir şeyler bulabilirim, fikir sahibi olurum, ufkum açılır diye düşünerek giriyorum ama malesef yok arkadaş sözlük denyo kaynıyor. Böyle saçma salak başlıklarla birilerinin kafasını sulandırma çabası içinde olanlar biraz akıllı olun. Anladık ateistsiniz inanmıyorsunuz. Madem inanmıyorsunuz neden yargılayıp, sorguluyorsunuz. Merakınızda bile dürüst değilsiniz. Gerçekten merak ediyorsanız hadi başlıkları geçtim yorum yaparken edep ve adabınca hakaret etmeden sorun, sorgulayın. Bizler her şeyi bir kenara bırakarak çözüm bulalım. Sizler bunada yanaşmazsınız. Çünkü amacınız, niyetiniz farklı yanılıyor muyum.
Kendisinin de böyle planları olan müslümandır.
Sözlüğün yeni bir ateist kazandığına delalettir.
(bkz: noob ateist)
PEygamber tüm zamanlara inmemiş midir ?
Allah onu tüm her şeyden üstün kıldığına göre günün şartlarına göre böyle bir şey yapması ne kadar normaldir ?
Bunu yapmama seçeneği varken neden yapmıştır bir de bu açıdan bakmak lazım.
Her açıdan ateizmin akıl ve mantık ile, doğruluk ve objektiflikle aynı yerde bulunamayacağını bir kez daha gösteren ele alış tarzıdır.
bak videodaki kişi diyor ki, o zaman ve toplumda bu süregelen, aykırı olmayan normal bir durumdu. öyle ki hz.peygamber'in(s.a.v) her hareketinde eleştirecek, saldıracak bir taraf arayan dönemin müşrikleri, yahudileri, hristiyanları bile bu konuda tek bir cümle kurmamışlardır. hz.peygamber(s.a.v) 40 yaşındaki bir hanımla da evlenmiş ve o eşinin vefatına kadar kendisine bağlı kalmıştır. buradan da kafası olan biri bahse konu nikahın bir şehvet tercihi alışkanlık, özellik olmadığını anlar. (sen anlarsın demedim, dikkat, aklı olan anlar dedim)
hepsi bir kenara; hiçbir ahlak kaidesi ve toplumların oluşturduğunu düşünüp bağlayıcılığına itiraz ettikleri normların hiçbirini tanımayan, takmayan ateist ve anarşistlerin böyle bir konuya girmesi ne komik. atesitlere göre ana bacı ensest de normal, pedofili de normal, nekrofili de... yeter ki canı öyle istesin.
ve son olarak, bu ve herhangi bir konuda gelebilecek herhangi bir soru için müslümanın vereceği cevabı vereyim, sorduğunuz herşeyin altına kopyalayıp yapıştırın:
"o yaptıysa doğrudur, iyidir, güzeldir."
kendi değer yargılarıyla 1400 sene öncesini bir tutan bir yazarın feryadı. senin şu anki döneminde ibnelik de normal karşılanıyor mesela? erkek erkeği sikiyor ki kesinlikle doğal falan değil. seks soyun devamı için sağlanırsa doğaldır. göte boşamanın doğal bir tarafı yok. danimarka'da hayvan sikmek yasal mesela. yakında tüm dünyaya yayılır o da özgürlük adı altında. bunca boka bulanmış çağda sen hala neyi hangi yargıyla yargılıyorsun paşam? "binim diğir yırgılarımı göre yınlış" diye belirt. evrensel misin lan sen düdük? lisedeyken "amerika'da millet 16 yaşında sikişiyor yeaaa, türkiye çok kötü yeaaa"1 muhabbeti yapıyordunuz lan ciğerinizi bilmiyor muyum? işi gücü islam anasını satayım, var böyle bir işsiz güruh.
çocuk dediği kimsenin 20 yaşında olması ve 20 yaşındaki bir kimsenin evlenmesinin normal karşılanmaması bunu söyleyen kişinin anormal olduğunu gösterir.

evlilik yaşı kişiden kişiye değişir. kimisi 30 unda kimisi 20 sinde evlenir. köyde yaşayan bir kız misal 18 inde bile evlenebilir. yaşı uygundur. istenilmiştir. ister. olur.

illa 25 inden önce evlenilmez şartı koyanlar saçma kurallara göre yaşayanlardır.
trollük yapacağım diye insanların dini değerlerine dil uzatan, kutsallarıyla dalga geçen, sonra da kendi şerefsizliklerine saygı bekleyen onun bunun evlatlarından akıl alacak müslüman değildir.

bu mal oğlu mal, kendisine tepki gösterdim diye kalkmış beni pedofili destekçisi ilan ediyor. lan seni de senin gibi köpekleri burda barındrıların da...
peygamberinin çocukla evlenmesine göt korkusundan susup gık diyemeyen sözde ahlaklı müslümandır.

bak ne diyor seninki:

http://www.youtube.com/watch?v=y7IO81l5noc