bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    https://www.youtube.com/watch?v=eU9xnQYgj_8+

1400 sene önce yaşamış olan bir canlının ayak izini öpenlerdir.
    evet, inanca saygımız sonsuz, hatta şahsi görüşüm hz peygamberin devesi mübarek bir hayvandır.

ama şu ayak izini öpenlerin kuş kadar beyni yok ne yazık ki...
    10 -4 ... tengir budun
  2. 2.
    Putperest çomar görüyorum.
    5 -2 ... fyodor paskevich
  3. 3.
    putperest sünni ateistlerin yaptığı şey.
    1 -2 ... jimmy tudeski
  4. 4.
    puta tapiyorlardir.
    ... terom
  5. 5.
    hep yazıyorum tarihte ki (gelmiş,geçmiş) en dindar toplum heradot'un da bugünkü felsefecilerin de dediği gibi firavun'un dinine inanan eski-antik mısır halkı idi.

komünizm'in babası karl marks elinde ki (döneminde ki) kıt bilgilerle bu toplumun önemini bilen ve derinlemesine araştıran ilk insandı.

mısır -firavun diniNi ve inanan halkın dindarlığınI içeren araştırmaları komünizmin ana hatlarının oluşmasına bilimsel sosyalizmin temelinin atılmasına büyük katkı sağladı .

marksizm'in gelmiş geçmiş en büyük felsefi düşünce ve en gerçekçi ideoloji olmasına bu araştırmanın katkısı yadsınamaz bir önemdedir.

bunları niye yazdım çünkü artık felsefecilerin ve ideologların bu insanları araştırması çok önemli günümüzde.

insanlığın bir kısımı 21. yüzyılda mars gezegeninde koloni kurma çabaları içindeyken bazıları da peygamberin devesinin ayak izini öpüyor.

dikkatinizi başka bir yöne de çekerim islam'da resim yasak heykel yasak diyen islam'da puta tapılamaz zihniyet kalkmış devenin ayak izine tapıyor kutsallık deve izinden medet bekliyor.

ve o kadar gözleri kapalı ki bir devenin taşa basması ile taşta ayak izinin nasıl oluştuğunu bile sorgulamıyor.

maalesef...
    5 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    Varlığı bile belli değil.
    ... funman
  7. 7.
    Donsuz spastik dincilerdir. Yahu bunlar tam bir putperest.
    ... agnostique
  8. 8.
    haklısın ama sen yazdığın için eksi. evet
    -1 ... dedeninkeli
  9. 9.
    deve mübarek değilidir, ayak izleri hiç değildir. Bunu öpenler gerçekten Sünni putperestlerdir.
    ... izmir ne taraf
  10. 10.
    https://www.youtube.com/watch?v=kRsmyRx3kLI+
    ... abdullahyuksel