bugün

bunları yalanlayan dinciler olmuş, sözde tanrı sözleri olarak sunulan kitaplardan biri olan kuranda, çoban muhammed in tüm kadınlarla ilişkiye girebileceğini şöyle duyurmuştu,
(33/ahzâb-50: ey peygamber! mehirlerini verdiğin hanımlarını, allah'ın sana ganimet olarak verdiği ve elinin altında bulunan cariyeleri, amcanın, halanın, dayının ve teyzenin seninle beraber göç eden kızlarını sana helâl kıldık

demek ki bir marifeti var ki, 9 eşi ona yetmemiş, swh
(bkz: penis i şerife)
her gördüğü hadise inanan çomarların görmesi gereken uydurma hadisleri içeren başlık.

hadis kaynağı çok sevdiğiniz her rivayetine inandığınız buhari, bakalım bundan sonra aklınızı kullanmaya karar verecek misiniz yoksa yine her halta inanmaya devam mı edeceksiniz.
peygamberden asırlar sonra uydurulan hadislerdir. (bkz: sahih hadislere örnekler)
kuran'da peygamberin açıkca bir beşer olduğu belirtilmişken uydurma hadislerde peygamberi süperman olarak tasvir etme şirkidir.

ayrıca böyle şey olur mu lan?

9 karısıyla aynı gece birlikte olmuş. nerden biliyorsun lan?
peygamber sağda solda hava mı atıyor, yoksa birileri onu mu dikizliyor?

a) “Peygamber otuz erkeğin cinsel gücüne sahipti.” (Buhari, Muhtasar Tecıîd-i Sarih, hadis no: 192)

b) “Peygamber bir gecede dokuz hanımıyla ayrı ayrı cinsel ilişki kurardı.” (Buhari, Muhtasar Tecrid-i Sarih, hadis no: 192)

c) “Cebrâil bana bir çömlek getirdi de ben ondan içtim ve bunun üzerine bana cinsî münasebette kırk erkek gücü verildi.” (ibn Sa’d, et-Tabakatu’l- Kübra, s.374)

d) "Peygamber nerede güzel bir kadın görse hemen eve koşar, hanımı Zeynep’le cinsel ilişkiye girerdi." (Buhari, Hibe, 8)