1. 1.
    En büyük sünnettir. Her saniye 10 üzerin artı 24 sevap kazanırız.
    1 -4 ... siradan sir adam
  2. 2.
    bunu gerçek sanıp sırf muhalif olmak için nefes tutacak adam dolu memlekette. ama koyun ve cahil olan müslümanlar tabi, onlar aydın.
    2 -4 ... masklavi
  3. 3.
    Yanlış önerme!
    Ülkemizin kurucusu ulu önder atatürk de nefes alırdı...
    O halde biz nefes alarak atamızın izinden mi gitmiş oluruz?
    Hayır.
    3 ... iyyneci
  4. 4.
    Acaba hadis inkarcıları böyle salaklara bakarak mı sünnete ve hadise düşmanlık yapıyorlar merak içindeyiz. Troll amaçlı Başlık açıldığından değil ama gerçekten var böyle embesiller cidden.
    2 ... gazeloglu
  5. 5.
    Bu alçak sözü peygamberden nefret edenden başkası asla söylemez.

Peygamberin hadislerini ve açıklamalarını reddedip onun yerine “peygamberin hadisleri uydurmadır ona uymanıza gerek yok” diyen şeytanın kendisine vahyettiği “hoca” larınızın bütün sözlerini tutmak insanın kendisiyle çelişmesidir.

Bunu söyledikten sonra ben kurandan başka hiçbir açıklama hiçbir adamın görüşü ve hiçbir kitap okumam demen gerekir ki söylediğinle yaşadığın çelişmesin.

Peygamberin hadislerini reddettim.
    Bunu nerden öğrendin? Eee neyi kabul ettin.
    Falan Hocam dan öğrendim.
    Sana kuranı ve dini açıklayan kim?
    “Hocam”
    E sen peygamberin hadislerini inkar ettin ama hocanın hadislerini tuttun o zaman.

E senin peygamber yerine koyduğun kişi de şeytanın arkadaşları olan o hocan o belamlar o zaman.

Vallahi sahabenin bize peygamberden aktardıklarını sizin köksüz belamlarınızın ağzından saçılan iftiralara asla değişmeyeceğiz. Zaten değişmez bir müslüman.

Peygamberden bir söz işittiğinde kalbi daralıp onu alaya alan ama 1400 yıl sonra hiçbir kökü olmayan, peygamberle alay eden belamların sözüne karşı kalplerinde sevgi beliren kimseler kafirlerden başkası değildir.
    ... gaiptengelenadam