bugün

hangi din olduğu fark etmeksizin godoşun önde gidenidir. türkiye'nin %99'u bunu yapar mesela.
peygamberin ağzına kürekle vurulası durumdur. cehennemde cayır cayır yanıp ağzına kürekle vurmayı seçerdim.
kişiliksiz pezevenk bir adamdır.
(bkz: troll nedir nasıl olunur)

yoğun istek üzerine:

(bkz: herkese yobaz diyen esas yobaz)
(bkz: müslüman olmayanlara troll diyen yobaz)
yoktur efendim. çünkü öyle bir peygamber olamaz.

milletin karısına kızına göz koysa peygamber olmaz. saçmalamayın demiyorum, ama bir dozu var bunun. bazı insanlara bok atmak için bu kadar alçalmayalım lütfen.

varsayımlar yapılabilir, ancak bunun gibi saçma varsayımları anca çoluk çocuk yapar.
Ifade ediliiş biçimi çok itici olan yaklaşım.

Sunmak nedir amk. Hadi desen ki, peygamber isteyince karısından boşanıp, peygamberle evlenmesine müsaade ediyor, anlarız.

Ama şimdi böyle dese de 50 karakter sınırına takılacak. Neyse kafana göre takıl sen, ne diyelim.

Edit: yorumuma sinirlenip mesaj atanlar olmuş. Garipsedim. Bu zeyd bin harise olayını bir ben mi biliyorum amk. Zeyd peygamberin evlatlığı değil miydi? Karısını peygamber istememiş miydi ailesinden? Sonra bu zeyd karısndan boşanmamış mıydı? Ve sonra evlatlığına istediği ve evliliklerini sağladığı kadını, evlatlığı boşandıktan sonra peygamber almamış mıydı? Bunu kendi kaynaklarınız bile böyle anlatıyor amk. Hatta peygamber bahsi geçen kadınla evlenmeden önce, evlenmesini emreden bir ayet bile inmedi mi? La hadi okumuyorsunuz, anladık. Bari kuranı bi okuyun. Kutsal kitabınız la. Müslümanım diye ortada fink atıyorsunuz, kitabınızdan haberiniz yok.

Edit2: bir mesaj daha gelmiş, konuyla ne alakası var olayın adam boşanmış öbürü de ortada kalmasın diye almış, diyor. Tamam da sevgili kardeşim, zeyd bin harise niye boşandı karısından? Kendine denk görmüyordu. Diyordu ki "bu kadın peygambere layıktır". Sonra da boşanıp, babasına(evlatlık çocuk, evlat edinene baba der) bıraktı kadını. Tamam, belki benim seçtiğim sözcükler kulağa hoş gelmiyor ama olay bu şekilde gerçekleşmiş.
yazarların tanımlayamadığı kişi. adama peygamberi istese her şeyi yapacak kişi diyorsun, peygamber kelimesine takılıyor. güzel kardeşim, hangi din? hangi peygamber? bunları geç, bu sorgulamadan kul olan salak arkadaşa gel. ha diyorsan ki öz eleştiri kitabımda yok, tamam.
(bkz: peygamber diyince akla sadece muhammed gelmesi)
ciddi anlamda bu tarz müslümanlar var.

ideal özel yurtlarında kalıyorken bir müslüman ile sohbetimde bana "peygamber o paygember, can bile verilidr evlendiğin insan ne ki?" demişti.

durumun trollükle alakası yok bariz var bu tarz insanlar.
güncel Önemli Başlıklar