bugün

Adnan Oktar'a kadın düşkünlüğü üzerine sorulan bir Soruya verdiği cevap. E adam biraz haklı sayılır tabi.
Cehennemden kombine almak için söylenen sözdür.
"Ben o yönden Resulullah'a çekmişim. Dedeme çekmişim. Peygamberimiz diyor ki bana üç şey sevdirildi. Birincisi namaz, ikincisi güzel kokular, üçüncüsü ise kadınlar.. " şeklinde bir beyanattır.

ilgili hadis şu şekildedir;
3878- Enes (r.a)'ten rivâyete göre, şöyle demiştir: Rasûlullah (s.a.v) şöyle buyurdu: "Dünya da bana kadınlar ve güzel koku sevdirildi. Namaz da iki gözümün nurudur." (Müsned: 11845)

3879- Enes (r.a)'ten rivâyete göre, şöyle demiştir: Rasûlullah (s.a.v) şöyle buyurdu: "Bana kadınlar ve güzel koku sevdirildi. Namaz da iki gözümün nurudur." (Müsned: 11845)

3880- Enes (r.a)'ten rivâyete göre, şöyle demiştir: "Rasûlullah (s.a.v)'e kadınlardan sonra en çok at sevimliydi." (Sadece Nesâi rivâyet etmiştir.)

Sünen-i Nesai Kütüb-i sitte'den biridir; sahih kabul edilir; en sağlam hadislerdendir.

edit: bunu kötüleyen adam olmuş heh. la olum sünen-i nesai'yi mi kötülüyorsun? Enes'i mi kötülüyorsun neyi kötülüyorsun sen şimdi?
ayrıca (bkz: adamın gol diyor)