1. 1.
    özgürlük esasları başkalarının alanına müdahale etme durumu oluncaya kadar geçerlidir. eğer ki yaptığınız işler birilerini son derece rahatsız ediyorsa bu sizin durmanın anlamına gelir. müslüman hristiyan hindu budist fark etmez kimse kimseninkine küfür edemez. özgürlük kavramını bilmeyen yavşakların özgürlük sandığı olayın ta kendisidir.
    ... photoman
  2. 2.
    günah ve suçtur.

sikerler öyle özgürlüğü.
    6 -2 ... gina carano
  3. 3.
    Yiyorsa Türkiye'de cümlenin yarısını söyle anadan girip soyunun ilk insanından çıkarlar. lol
    ... neonn
  4. 4.
    özgürlük değil kafirliktir bu ülkede yaşıyorsan bu dine saygı duyacaksın içten içe kudursan da götün de yansa kabullenip saygı duyacaksın.
    1 -4 ... yerli ve milli
  5. 5.
    Allah sinirlenip de cezalandırmıyorsa size ne oluyor, siz niye kraldan çok kralcı kesiliyorsunuz?

Küçücük çocuklar yanıyor, tecavüze uğruyor sesini çıkarmıyor, bir bildiği var, imtihan diye geviş getiriyorsunuz, buna da bir bildiği var diyemiyor musunuz?
    2 -7 ... asuregibisurat
  6. 6.
    O din kendine inanmayanları öldürün deyince normal, ama sen o dine laf söyleyince terbiyesizlik... Tamam, ben ikna oldum..
    1 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
  7. 7.
    Dini, milli ve insanlığa katkıda bulunmuş kişilere hakaret edilmez. Eden zaten etkisiz insandır. Zavallıdır.

Ne islam peygamberi Muhammed'e (sav), Ne de türkiye cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edilemez.

Artık bu iki insanı da rahat bırakın.

Edit: etkisiz zavallının zoruna gitmiş eksilemiş.
    -2 ... bay efendi
  8. 8.
    Özgürlüğü küfürle kısıtlayan sığ yazar beyanı.
    ... counterintuitive
  9. 9.
    Değildir edenleri kınıyorum.
    ... bir garip yobaz
  10. 10.
    ülkemiz yasalarınca suçtur.
    özgürlükten dem vuranlara söylüyorum:
    Fransa'da peygamber efendimiz ve islam hakkında atıp tutmak, karikatürler çizmek serbest. ama yahudi soykırımını tartışmaya açmak, sözde ermeni soykırımını tartışmak, bunların tamamı yasak.
    Yasak! bu dünyanın hiç bir yerinde sınırsız konuşma özgürlüğü diye bir şey yoktur. her ülkenin basılmaması gereken damarları, bam telleri vardır.
    ... azmhyr