bugün

günah ve suçtur.

sikerler öyle özgürlüğü.
Yiyorsa Türkiye'de cümlenin yarısını söyle anadan girip soyunun ilk insanından çıkarlar. lol
özgürlük değil kafirliktir bu ülkede yaşıyorsan bu dine saygı duyacaksın içten içe kudursan da götün de yansa kabullenip saygı duyacaksın.
Allah sinirlenip de cezalandırmıyorsa size ne oluyor, siz niye kraldan çok kralcı kesiliyorsunuz?

Küçücük çocuklar yanıyor, tecavüze uğruyor sesini çıkarmıyor, bir bildiği var, imtihan diye geviş getiriyorsunuz, buna da bir bildiği var diyemiyor musunuz?
O din kendine inanmayanları öldürün deyince normal, ama sen o dine laf söyleyince terbiyesizlik... Tamam, ben ikna oldum..
Değildir edenleri kınıyorum.
ülkemiz yasalarınca suçtur.
özgürlükten dem vuranlara söylüyorum:
Fransa'da peygamber efendimiz ve islam hakkında atıp tutmak, karikatürler çizmek serbest. ama yahudi soykırımını tartışmaya açmak, sözde ermeni soykırımını tartışmak, bunların tamamı yasak.
Yasak! bu dünyanın hiç bir yerinde sınırsız konuşma özgürlüğü diye bir şey yoktur. her ülkenin basılmaması gereken damarları, bam telleri vardır.
dininizi de alın gidin artık çocuklar ve kadınlar rahat etsin. cezası ölümdür biz asarız keseriz deyince inanç özgürlüğü, biz hassiktir oradan siz kimsiniz deyince bize hkrt edyor kafrler .ss gidin ikiyüzlüğü başka yerde yapın puşlar. son olarak hassiktir oradan diyorum.
Benim birinin anasına küfür etmem özgürlük mü?
Adam müslümanım deyip önüne geçenin dinine kitabına söven insanlara gülen gerizekalı insanlar, biz ben ateistim dedik diye kıyameti koparırlar.