1. 16.
    zerre kadar bile haklı yanı olmayan istek.
    -1 ... kardabi
  2. 15.
    ne olacağıdı. benle savaşan kafire öbür yanağımı mı dönecektim?

nefsi müdafa da mı yapmayalım? elin kafiri 10000 lerce km öteden gelsin yeraltı kaynaklarımıza çöksün demokrasi adı altında çoluk çocuk kadın yaşlı hasta dinlemeden katletsin bende boynumu bükeyim öyle mi?

boynunu büken en son amerikan yerlilerinin soyunu kuruttular, avusturalya yerlileri aborjinlerin soyu kurutuldu, afrikalılar gerek köle olarak gerek öldürülerek katledildi.

napsın müslüman gelen tehdide boynunu mu uzatsın?

bir müslüman olarak söylüyorum. eğer bir kafir vatanımı işgale gelirse tırnaklarımla da olsa onu yok etmeye çalışırım.
    -1 ... kifayetsiz kelimeler
  3. 14.
    Öncelikli olarak her ayet bir olay üzerine inmiş olup peygamber efendimizin hayatı okunmadan da anlaşılamazlar. Bu ayetleri paylaşan arkadaş bu kadar uğraşıp didinmişsin keşke bi de niye inmiş neden inmiş ona baksaydın. Allah hidayet versin .
    1 -1 ... hsran871339
  4. 13.
    dostum senin kitabın beni nasıl kesmen gerektiğini anlatıyor. yani aslında bizlik bir sıkıntı yok da sen beni kesmek istiyorsun sonra burada dinime laf etme diye zırlıyorsun. bi git allah aşkına. mal yok sizin karşınızda. siz gidin reglden bahseden ayetler okunurken ağlayın filan bize bulaşmayın.
    1 -2 ... napakyanii
  5. 12.
    Biz sizin putunuzu heykelinize sövüyormuyuz sizde adam olun putperest heykelciler islama dil uzatmayın ayrıca tüm heykel ve put seviciler beni donuzlasın çünkü ben donuzlamakla baş edemedim bu kadar heykelci ile.
    3 -4 ... haylaz sirin
  6. 11.
    şehidimizin kanı türk kanı oluyor arab kanı olmuyo. aq suriyelilerine her boku yaparlar gazinin protez bacağına haciz getirirler. sana diyeceğim tek klişe söz ‘ yallah arabistan’a’. ülkeni seviyosan burdan arabları savunmakla olmuyo gidip yararlı bir şeyler yap. mesela düşün.
    2 -1 ... yasamasevincinikaybedengenc
  7. 10.
    dinci sikkoları donuzlamak için mükemmel bir başlık daha.
    6 -9 ... ognitogenk
  8. 9.
    tanrinin varligina inaniyorum fakat gerisini sorguluyorum ne derseniz deyin.
    1 -2 ... i feel sold out
  9. 8.
    Ayetlerden cımbızla çekip çekip koy buraya pırıl pırıl kafalar da “ vay amk harbiden “ deyip sizi artılasın.

Allah sizi ıslah etsin.
    5 -3 ... teoyirttikabicimyirttik
  10. 7.
    bir ricadır.
    ... crux ansata