bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 25.
  zerre kadar bile haklı yanı olmayan istek.
  -1 ... kardabi
 2. 24.
  ne olacağıdı. benle savaşan kafire öbür yanağımı mı dönecektim?

  nefsi müdafa da mı yapmayalım? elin kafiri 10000 lerce km öteden gelsin yeraltı kaynaklarımıza çöksün demokrasi adı altında çoluk çocuk kadın yaşlı hasta dinlemeden katletsin bende boynumu bükeyim öyle mi?

  boynunu büken en son amerikan yerlilerinin soyunu kuruttular, avusturalya yerlileri aborjinlerin soyu kurutuldu, afrikalılar gerek köle olarak gerek öldürülerek katledildi.

  napsın müslüman gelen tehdide boynunu mu uzatsın?

  bir müslüman olarak söylüyorum. eğer bir kafir vatanımı işgale gelirse tırnaklarımla da olsa onu yok etmeye çalışırım.
  -1 ... kifayetsiz kelimeler
 3. 23.
  Öncelikli olarak her ayet bir olay üzerine inmiş olup peygamber efendimizin hayatı okunmadan da anlaşılamazlar. Bu ayetleri paylaşan arkadaş bu kadar uğraşıp didinmişsin keşke bi de niye inmiş neden inmiş ona baksaydın. Allah hidayet versin .
  1 -1 ... hsran871339
 4. 22.
  dostum senin kitabın beni nasıl kesmen gerektiğini anlatıyor. yani aslında bizlik bir sıkıntı yok da sen beni kesmek istiyorsun sonra burada dinime laf etme diye zırlıyorsun. bi git allah aşkına. mal yok sizin karşınızda. siz gidin reglden bahseden ayetler okunurken ağlayın filan bize bulaşmayın.
  1 -2 ... napakyanii
 5. 21.
  buraya gelip eksi saçan adamlar başka başlıktı binim kimil ıtım o sıldırımızsın diye geziniyor. hadi oradan.
  -3 ... teist
 6. 20.
  Bende ne zaman birisi çıkıp arap, siyaset goygoyu yapacak diyordum. Arkadaşım bak konuştuğumuz mesele o değil. Ben şu başlıkları tararken 'Allah varsa bla bla bla 'Peygamber söyleymiş hahaha' (haşa) gibi başlıklar okuyorum. Bu kadar ucuz değil. Tamam mı? Burada sallaması kolay. Ister inanın ister inanmayın ama sizin sacmasapan başlıklarınızı okumak zorunda değiliz. Sen şimdi diyeceksin ki biz de okumak zorunda değiliz. Biz müslümanlar zaten o tarz başlıklar açmıyoruz. Ama ne zaman şuraya girsem mutlaka dine hakaret eden bir başlık görüyorum. Siz hala utanmadan savaşıyorsunuz. Ya kız haklı abarttık bu ara diyen yok.
  3 -1 ... polence
 7. 19.
  Biz sizin putunuzu heykelinize sövüyormuyuz sizde adam olun putperest heykelciler islama dil uzatmayın ayrıca tüm heykel ve put seviciler beni donuzlasın çünkü ben donuzlamakla baş edemedim bu kadar heykelci ile.
  3 -4 ... matbazel
 8. 18.
  şehidimizin kanı türk kanı oluyor arab kanı olmuyo. aq suriyelilerine her boku yaparlar gazinin protez bacağına haciz getirirler. sana diyeceğim tek klişe söz ‘ yallah arabistan’a’. ülkeni seviyosan burdan arabları savunmakla olmuyo gidip yararlı bir şeyler yap. mesela düşün.
  2 -1 ... yasamasevincinikaybedengenc
 9. 17.
  dinci sikkoları donuzlamak için mükemmel bir başlık daha.
  6 -9 ... ognitogenk
 10. 16.
  tanrinin varligina inaniyorum fakat gerisini sorguluyorum ne derseniz deyin.
  1 -2 ... i feel sold out