1. 1.
  Ateist olmak ayrı bir şey orospu çocuğu olmak ayrı bir şey.

  inanışa dil uzatmak, hangi inanç olursa olsun, andavallıktan başka bir şey değil.

  Herkesin dini kendine.
  6 -5 ... yahigewrovski
 2. 2.
  Senin kitabın kendine inanmayanı öldür desin, bu normal, o kitaba göre yaşamayanlara hayatı zindan edin bu normal, ama biri laf söyleyince, çok ayıp ediyorsunuz olsun....
  iğneyi önce kendinize bir batırın, sonra çuvaldızı istediğinize batırırsınız. Ayrıca vatanı için ölen bir insanla dini ilişkilendirmek için ne kadar deve sidiği içip kafa bulmak lazım, onu bilemedim.
  7 -11 ... dinsiz kitapsiz kafir
 3. 2.
  (bkz: 38854107)
  "hangi kitapta kendine inanmayani öldür diyor ya."
  Hep söyledim, tekrar söylüyorum. islamın en büyük gücü, kendine inandığını söyleyenlerin cahilliği... Her gün iki kere aynı sureleri yazmaktan ben bıktım, millet okumadan din savaşçısı kesilmeye bıkmadı...
  Ben size dininizi korumayın demiyorum, hobi olarak gene koruyun... Ama açıp iki satır okuyun, ondan sonra koruyun.
  bakara:191
  müşrikleri nerede bulursanız öldürün.

  2. bakara:194
  size tecavüz edene onun tecavüzünün misli ile mukabele edin.

  3. nisa: 89
  allah yolunda hicret edinceye kadar onlardan dost edinmeyin. eğer bundan yüz çevirirlerse onları yakalayıp tutun. ve nerede bulursanız öldürün. onlardan dost ve yardımcı da edinmeyin.

  4. nisa:91
  sizi bırakıp bir tarafa çekilmezler, barışı size bırakmazlar ve ellerini sizden çekmezlerse onları nerede bulursanız yakalayın ve öldürün. onlar üzerine sizin için apaçık tasallut hakkı verdik.

  5. maide:33
  allah ve resulü ile harbeden ve yeryüzünde fesatçılığa koşanların cezası ancak öldürülmeleri veya asılmaları yahut da elleri ve ayakları çaprazvari kesilmeleri ve yeryüzüne sürgün olmalarıdır.

  6. maide:51
  ey müminler, yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. onlar birbirlerinin dostlarıdır. sizden, onlarla dost olanlar onlardandır.

  7. enfal:12
  kafirlerin kalplerine korku salacağım, onların boğazlarına ve parmaklarına vurun.

  8. tevbe:5
  haram aylar bitince, müşrikleri nerede bulursanız öldürün. esir alın ve hapsedin.

  9. ahzap:60-61
  münafıklar ve kalplerinde maraz olanlarla şehirde fena haber yayanlar, şayet buna son vermezlerse seni onların üzerine musallat ederiz. o zaman onlar sana pek az bir zaman komşuluk ederler. hepsi de allahın rahmetinden kovulmuş olarak nerede olurlarsa olsunlar yakalanıp öldürülürler.

  10. muhammed:4
  bunun için kafirlerle harpte karşılaştığınızda boyunlarını vurun
  8 -15 ... dinsiz kitapsiz kafir
 4. 3.
  insan olmak, herkesin düşüncesine saygılı olmayı gerektirir. böyle bir sonuca varılamaz, tartışılacak bir şey varsa adabına göre tartışılır. herkesin inancı kendine. kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmayınız.
  3 -1 ... tierraylibertad
 5. 4.
  (bkz: kafirleri yakaladığınız yerde öldürün)

  (bkz: hakim din islam olana dek onlarla savaşın)

  "yeryüzünde fesat ve bozgunculuk çıkarmaya çalışanların cezası, ancak öldürülmeleri veya asılmaları ya da ellerinin ve ayaklarının çapraz kesilmesidir"

  ilk dili sen uzattın.
  2 -3 ... ibni maymun
 6. 4.
  Etki tepkiyi doğurur. Ateist veya başka inanca sahip insanlara 24 saat küfür edip tepki görünce de zırlamak iki yüzlülüktür. Sizlere ya insan olmayı öğreteceğiz yada yeryüzünden sileceğiz.
  4 -4 ... katsura
 7. 5.
  arkadaşın biri islamın en büyük gücünün müslümanların cahilliğinden kaynaklandığını söylemiş. tartışılır. ama ateistlerin en büyük zayıflığı inkar ettiği kitabı okumadan ayet paylaşmasıdır. tartışılamaz.
  bir istek.
  hiç akıllanmıyorlar valla.
  (bkz: islama karşı sürülen tez ve antitezler)
  6 -3 ... yazar x
 8. 6.
  tanım: haklı bir isteği dile getiren rica.

  yorum:
  ulan geri zekalı şu anda şeriat kuralları mı uygulanıyor ülkede, inanmadığın uydurma dediğin kitaba ve hükümlerine her gün her saat neden sövüyorsun. madem uydurma neden ciddiye alıyorsun.

  bu sözlükte benim gördüğüm kadarıyla ateistleri aşağılayan başlıklar açılmıyor. 3-4 kişi tarafından sürekli islamiyetle ilgili aşağılayıcı başlıklar açılıp entryler giriyor.

  lan sen ateist olduktan sonra mı var oldu sanki bu ayetler, yüzlerce yıldır var. sanki sana özel inmiş gibi başlıyorsun inanmadığın şeylere kufretmeye.

  bu dinin kuralları bu ve biz buna inanıyoruz. bu ülke sen olmadan da müslümandı. sen ateist oldun diye ülkeyi yeniden mi dizayn edelim. bu ülke zaten müslümandı birinin gitmesi gerekiyorsa senin terk etmen lazım ülkeyi.
  ek: yallah kafir memleketlerine...

  biraz özgün olun da farklı konularda da entry girin...
  2 -3 ... leyte
 9. 7.
  bir ricadır.
  ... crux ansata
 10. 8.
  Ayetlerden cımbızla çekip çekip koy buraya pırıl pırıl kafalar da “ vay amk harbiden “ deyip sizi artılasın.

  Allah sizi ıslah etsin.
  5 -3 ... teoyirttikabicimyirttik