bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Koyu bir müslüman olmamakla beraber, Allah'ın varlığına ve birliğine inanırım. Şu sözlükte dinle alay eden insanları görünce üzülüyorum. Arkadaşlar buradan sallaması kolay yiyorsa çıkın da adam gibi bir mecliste söyleyin bunları. Kusura bakmayın ama yaşadığınız şu şehir, bastığınız toprak şehid kanlariyla sulandı. Siktirin ateist mateist goygoyunu başka yerde yapın. Engelle engelle bitmiyor amma kanı bozuk varmış be.
    19 -14 ... polence
  2. 2.
    Ateist olmak ayrı bir şey orospu çocuğu olmak ayrı bir şey.

inanışa dil uzatmak, hangi inanç olursa olsun, andavallıktan başka bir şey değil.

Herkesin dini kendine.
    6 -5 ... hayatkimeguzel
  3. 3.
    Senin kitabın kendine inanmayanı öldür desin, bu normal, o kitaba göre yaşamayanlara hayatı zindan edin bu normal, ama biri laf söyleyince, çok ayıp ediyorsunuz olsun....
    iğneyi önce kendinize bir batırın, sonra çuvaldızı istediğinize batırırsınız. Ayrıca vatanı için ölen bir insanla dini ilişkilendirmek için ne kadar deve sidiği içip kafa bulmak lazım, onu bilemedim.
    7 -11 ... dinsiz kitapsiz kafir
  4. 4.
    eskiden olsa çok güsel şeyler yazıcağım başlıktı. dur bakalım kendimi ne kadar tutabilicem lan.
    1 -1 ... f ucklife
  5. 5.
    Hangi kitapta kendine inanmayani öldür diyor ya. Kimin hayatını ziyan etmişiz? Ya da etmişler? Ben inanmıyorum de geç. Biz ateistler şöyle böyle diyor muyuz? Bir mermiye koşmak, inanç ile mümkündür. Bagdastirdigim nokta bu. Ateizmi hepinizden iyi biliyorum. Özele gelin de kafanızı bi berraklaştırayım. Dinde zorlama yok.
    1 ... polence
  6. 6.
    Bu din hoşgörü dini, inanmayanı öldür diye bir tane ayet yoktur. Aksini iddia ediyorsan eğer hemen kanıt getir yoksa sana iftiradan dava bile açma hakkına sahip olurum.

işte sizler gibi daha o'nu okumadan kulakdan dolma bilgilerle Müslüman olanlar bu dine en büyük zararı verenlerdir. Bu din bilgiyi, adaleti ve yeniliği emreder.

Yoksa Sen göklerin ve yerin yaratıcısını hala inkar mı edersin?
    1 -1 ... saye i perverdigar
  7. 7.
    (bkz: 38854107)
    "hangi kitapta kendine inanmayani öldür diyor ya."
    Hep söyledim, tekrar söylüyorum. islamın en büyük gücü, kendine inandığını söyleyenlerin cahilliği... Her gün iki kere aynı sureleri yazmaktan ben bıktım, millet okumadan din savaşçısı kesilmeye bıkmadı...
    Ben size dininizi korumayın demiyorum, hobi olarak gene koruyun... Ama açıp iki satır okuyun, ondan sonra koruyun.
    bakara:191
    müşrikleri nerede bulursanız öldürün.

2. bakara:194
    size tecavüz edene onun tecavüzünün misli ile mukabele edin.

3. nisa: 89
    allah yolunda hicret edinceye kadar onlardan dost edinmeyin. eğer bundan yüz çevirirlerse onları yakalayıp tutun. ve nerede bulursanız öldürün. onlardan dost ve yardımcı da edinmeyin.

4. nisa:91
    sizi bırakıp bir tarafa çekilmezler, barışı size bırakmazlar ve ellerini sizden çekmezlerse onları nerede bulursanız yakalayın ve öldürün. onlar üzerine sizin için apaçık tasallut hakkı verdik.

5. maide:33
    allah ve resulü ile harbeden ve yeryüzünde fesatçılığa koşanların cezası ancak öldürülmeleri veya asılmaları yahut da elleri ve ayakları çaprazvari kesilmeleri ve yeryüzüne sürgün olmalarıdır.

6. maide:51
    ey müminler, yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. onlar birbirlerinin dostlarıdır. sizden, onlarla dost olanlar onlardandır.

7. enfal:12
    kafirlerin kalplerine korku salacağım, onların boğazlarına ve parmaklarına vurun.

8. tevbe:5
    haram aylar bitince, müşrikleri nerede bulursanız öldürün. esir alın ve hapsedin.

9. ahzap:60-61
    münafıklar ve kalplerinde maraz olanlarla şehirde fena haber yayanlar, şayet buna son vermezlerse seni onların üzerine musallat ederiz. o zaman onlar sana pek az bir zaman komşuluk ederler. hepsi de allahın rahmetinden kovulmuş olarak nerede olurlarsa olsunlar yakalanıp öldürülürler.

10. muhammed:4
    bunun için kafirlerle harpte karşılaştığınızda boyunlarını vurun
    8 -15 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    insan olmak, herkesin düşüncesine saygılı olmayı gerektirir. böyle bir sonuca varılamaz, tartışılacak bir şey varsa adabına göre tartışılır. herkesin inancı kendine. kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmayınız.
    3 -1 ... tierraylibertad
  9. 9.
    (bkz: kafirleri yakaladığınız yerde öldürün)

(bkz: hakim din islam olana dek onlarla savaşın)

"yeryüzünde fesat ve bozgunculuk çıkarmaya çalışanların cezası, ancak öldürülmeleri veya asılmaları ya da ellerinin ve ayaklarının çapraz kesilmesidir"

ilk dili sen uzattın.
    2 -3 ... ibni maymun
  10. 10.
    peygambere islama dil uzatmayın

Keşke bütün ayetlerin adam akıllı açıklamasını da koysaydın kardeşim.

"Onları bulduğunuz yerde öldürün" den sonra ayet devam etmektedir.

Üstte açıklama yapan yazar bir de islamı en büyük düşmanı onu okumayanlar diye bir iddia da bulunmuş.

Ya okuyup, tam olarak aktarmayanlar?

Edit: ben kimseye okumayın, cahil kalın demedim. Okuyupta cahil kalanların, Okuyupta bunu kötü amaçla kullananların zararı hiç okumamış birinden kat ve kat fazladır.

Sırf kötü oluyum da insanlar benim hem Müslüman olduğumu bu yüzden de kötü olduğumu düşünsünler diye geçmişte kaç insan yaşadı böyle biliyor musunuz?

Bu dünya hala dönüyorsa, güneş hala doğuyorsa bu yemin ederim ki ateistler ve inanmayanlar için değildir.

Kıyıda köşede bir yerlerde bir mazlum, bir gariban vardır. Muhakkak.

Elbette inanmayanlara da saygı duyarım lakin yerlerin ve göklerin yaratıcısı inanları insanları doğru yola (bize göre) sevk etmeyi vacip kılmış.
    Biz sadece emir kuluyuz.
    11 -4 ... saye i perverdigar