bugün

cübbeli ahmet hocamızın biz müminlere kazandırdığı tesis.
görsel

evet, böyle allah dostlarının, böyle yatırımları sayesinde cennete her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz.

olayı teknik olarak açıklamak gerekirse sevgili müminler.

burada paketlenen su, mekke ya da medine'de çıkan bir su değil.
bildiğin yeraltı kaynak suyu.

bu suyla bu tarikatın elinde bulunan peygambere ait bir tel saç-ı şerif yıkanıyor, sonra bu sular paketlenip satılıyor.
bu suyu içenin de şifa bulacağına inanılıyor.
dinler ve kapitalizm arasındaki bu çılgın tutkulu aşk deli ediyor beni.
vira bismillah,

allah razı olsun yazar kardeş 10 litre aldım.
Allah ıslah etsin. Böylelerine Allah hidayet nasip etsin ne diyelim.
en güzel bunlar skiyor beyinsizleri valla. oh yarasın.
Hz Muhammed şuan yaşasa kendine putperestlik yapıldığını bilse buna çok kızardı.
Kendi yaşadığı devirde bile saçını sakalını kıyafetini hayırlı şifalı diyerek vermemiş sünnetleriyle örnek olmaya çalışmış bi insan.
şimdi ortaçağ da arza satıyorlar diyerek bu dönemde dalga geçtiğimiz Hristiyanlardan ne farkımız kaldı allahasen. ne farkımız var? yazıktır yaa!
aklıma garip kelimeler getirmiş hadise ve haberidir, bir an aklıma düştü şu aşağıdaki anlamsız kelimeler, nedense...
lat, menat, uzza...
bir de müslümanlar bilimde ve ilimde geri kalmış derler.

şaka bir yana ayıptır, çok büyük günahtır. kafayı yediniz iyice.

(bkz: gerçek islam bu değil)
yanında arabistan çöllerinde yuvarlanmış kutsal taş eşantiyonu ile beraber satışa sunulması gereken kutlu üründür. rabbimin sabrı çok büyük hakikatten akıl sır ermiyor tahammül sınırlarına..
bunu içiyorlar mı yoksa koleksiyon amaçlı mı?

içiyorlarsa hoş değil çünkü.
Bu sofra kolay kurulmuyor.

http://www.uludagsozluk.com/e/36707918/

Söğüşlenecek bu kadar enayi varken bu şarlatan ne yapsın?
Gelişen Türkiye'yi dünya nezdinde bir adım daha öteye taşıyacak Mükemmel bir hizmet, bu yeter mi tabi ki yetmez. Peygamberimizin mübarek hırka i Şerif'lerine sinen mübarek kokusunu daha geniş kitlelere yaymak için biiznillah bu kokuyu gerekli teknolojik imkan dahilinde depolayacak ve buradan da halka cüz i bir meblağ karşılığında allah rızası için dağıtacağız.

next project coming soon...
kutsal damacanadan bir bardak su alıp başka bir damacanaya koyarsanız artık o damacana da kutsal olur tezinden esinlenmiş.
allah cübbeli ahmetten razı olsun. o olmasa bu kadar gerizekalıyı elin ecnebisi sikerdi paralarda yurt dışına giderdi.
çok şükürki o kaşınan götlerimizi yurdumuzun evladı sikiyor kazıklıyor.
gençler ben dahil habere sazan gibi atladık ama şimdi baktım resmi sayfasında öyle bişey yok.
https://www.facebook.com/cubbeliahmethoca/
mevlid kandili ayın 29undaydı geriye gidip bakabilirsiniz zaten saç yıkamak için böyle bir tesis kurulmaz.

kandırıldık !11!!!!1!
Bi de gecen gun kendisinin cennetle müjdelendigini aciklamisti.
Burda ben de acikliyorum. Dini kullanarak, puperestlik yapark para kazanan bu adam cehennemliktir.
Islamin türkiye'de bu hale gelmesi akp sayesinde olmustur.
Yürü ya cemaatler dersen sonuç fetö olur kutsal su satan sarlatan olur gavs olur.
Islami bu hale sokarlar iste.
Müşrik desem günaah, münafık desem günah.

Tüccar deyip geçiyorum.
kılıçtaroğlu nun muhallefeti zamaninda olmustur. kılıçtaroğlu istifa !!!!