bugün

Uludağ sözlükten derhal fişlenmesi gereken yazarlardır.. sözlük moderasyonun un gerekli hassasiyeti göstereceğinden kuşkum yok.

Hz. Muhammed islam dininin peygamberidir. Bizlerde ümmetiyiz. Peygamber efendimize saygısızlık yapanlara şahsen kayıtsız kalamam.

O çok sevdiğiniz batı da homseksüelleri eleştirmek dahi yasak ve cezası var

O taptığınız batı da Yahudi köpeğini eleştirmek yasak cezası var

Ermeni soykırımı yoktur demek yasak, cezası var,

Ama islam dinine sövmek, peygamber efendimize saldırmak fikir özgürlüğu, düşünce özgürlüğü öyle mi?

Allah ve resulüne inandığım gibi inanıyorum ki siz gündüzün ortasında güneşi görmemek için gözünü kapatan ahmaklarsınız. Allah mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine sizi ıslah etsin. Ama bundan sonra sözlerim hep küfürle...,
Arap lan. Arap o da arap. Hani bugun pis dediklerinizden. Senin efendin ayeica benim degil. Bilhakis baska bir insani da efendi saymaya aliskinsiniz siz.
Dil, din, kültür ve ülkü birligiyle birbirine bağlı vatandaşlardan meydana gelen topluluğa "millet" denir. Madem sende benim milletimden değilsin siktir git lan memleketimden.
Ulan adam bırak küfürü, benim gibi kendine inanmayanlar içim yazdığı kitapta kafirleri nerede bulursanız öldürün demiş, 9 yaşındaki çocuğu, üvey oğlunun karısını koynuna almış, sen bunlara bozulmuyorsunda, ben böyle birine saygı duymayınca mı bOzuluyorsun?
Haddini aşan sözlük yazarlarıdır. Ağızlarına biber sürmek gerekir yeterli olmazsa kürekle vurulabilir.
Türkiye cumhuriyeti nin demokratik sosyal hukuk devletine hesap verecek olan yazarlardır.

Cin şiseden çıktı artık tosunum, hakaret et yanına kâr kalsın devri bitti artık!
Ne idüğü belirsiz belgelerle kulakdan dolma yalan yanlış duyumlarla türlü iftiralar atan gerçeği araştırmaya tenezzül dahi etmeyen aşağılık yaratıklar.
Sözlük moderasyonu tarafından yavaş yavaş fişlenen yazarlardır.

(bkz: yetmez ama evet)
(bkz: ağlama Melis)
güncel Önemli Başlıklar