1. 1.
  öncelikle belirteyim burada ki olay elçi muhammed üzerinden prim yapmak değildir ,zaten olayın özüne girince anlayacaksınız..

  bakın kendini müslüman diye tanımlayan sığır neler demiş..

  ''Türkiye’de FETÖ’nün ardından tarikatlar gün geçtikçe daha çok tartışılırken sosyal medyada paylaşılan bir video bu tartışmaları alevlendirdi.
  Kadiri tarikatının televizyonu TV2000’de konuşan Seyyid Muhammed Bütün, saç ekimiyle ilgili Hz. Muhammed’in hadisi olduğunu savundu.
  Bütün konuşmasında, “Peygamber efendimiz bu işi yasaklıyor. Kesinlikle caiz değildir” ifadelerini kullanıyor.''(oda tv. haberi.

  buda videosu;https://odatv.com/

  bu direk vodka ve ketamini (kıç deliği) karıştırmış iki duble fondiplemiş.

  arkadaş artık yalan o kadar sıradan oldu ki yalancıyı iskmek bile caydırıcı olmuyor...

  allah belanı versin ,inşallah.
  2 ... baris hemen simdi
 2. 2.
  islama göre saç ekimi caizdir. Hatta sünneti seniyyede yeri vardır. Sahabeden sakalı olmayan bir kimseye, hz peygamber elindeki çubukla (sakal bölgesini) çizerek onu sakal ekimine teşvik etmiştir. Bundan kıyasla hanefiler saç ekimine cevaz vermişlerdir.
  1 ... gazeloglu
 3. 3.
  bakın '' ra s al ghul'' mahlaslı kişi yalan söyleyeni değil anında beni suçlamış hatta muhammed üzerinden pirim yapılmaması gerektiğini söylediğim halde...

  cahillik zavallılık , aslında çıkarcılık böyle bir şey inandıkları din sirke çevrilmiş palyaçolar hokkabazlar dinleri ile alay ediyor ama bunlar palyaço kafasına sarık takmış hokkabaz cübbe giymiş hatta badem bıyık bırakmış diye dinden çıkıyorlar.

  cehennem sizi bekliyor ,ısı yaklaşık 5000 santigrat derece ,iyi yanmalar..

  https://youtu.be/kLwGAupT1jk
  1 ... baris hemen simdi
 4. 4.
  Son 15 yıldır ortaya çıkan bir işlem nasıl o dönemde yasaklanabilir? Tamamen bilgisi olmadan fikri olan bir zır cahilin saçmalamalarından ibaret.
  Anlattığı hikayeye bak. Cool story. *
  7 -1 ... essy
 5. 5.
  peki lazerle kıl def etme de caiz mi?

  birisi bunu da açıklarsa sevinirim..

  not: sahih hadisli olursa çok memnun olurum..
  1 ... ciddiliinsan
 6. 6.
  saç ekimini değil saç boyatmayı yasaklamıştır.
  ... sevgikelebegi
 7. 7.
  hayır yasaklamamıştır fakat o dönemde parası olan bütün erkeklerin constantinopolis'e gidip (ektirme fiyatları ucuzdu) kızarık kafayla geri dönmesi efendimizi endişelendirdiği için dikkatli olunmasını ve merdivenaltı muayenehanelerden uzak durulmasını tembih etmiştir.
  2 ... caranthir
 8. 8.
  implantı da yasaklamıştı. saç ekmek, diş ekmek her türlü ekim işi yasaktı.
  1 ... teflon
 9. 9.
  ekmeyi değil biçmeyi yasaklamıştır.
  1 ... judas
 10. 10.
  birgün bir kel peygamber efendimizin yanına gelir der ki ; benim saç sakal istediğim gibi değil, yeni bir yer açılmış vücuttaki kılları saça ve sakala ekiyorlar, saçın sakalın oluyor.

  Hz. Muhammed buna çok kızmış demiş ki; sen kim oluyorsun da Allah’ın sana vermediği bir şeyi istiyorsun bre münafık demiş, adam da tamam demiş beraber yatsıyı kılmışlar...
  3 -1 ... mavi huydur bizde