bugün

- Ayşe niye ağlıyon kınalı kuzum?
+ Sorma mahmut ben peygamberimize karşı gelmişem.
- Abovvvv Netmişsen pekimdir?
+ gece dönmüşem böyle sırtüstü sabah bi uyandım böyle sırtüstü yatmışem ellerim yana açık.
- Uyy gece şeytanlar işemiş yüzüne, cinler çıkmış memelerine kalk kız abdest al iki rekat namaz kıl nasıl bi günah bu.
+ Dün gece de yüzüstü uyumuşem korkumdan söyleyememişem.
- Sen bir kafirsin Ayşe!!!!
peygamber efendimiz gözleri açık ve kolu karıncalanacak şekilde mi uyuyor sorularını akla getiren yatış şekli.
dine saldırmak için bahane arayanlara malzeme olmuş yatış şeklidir. videoyu izlemeye gereği dahi duymuyorum, sağ tarafa dönük hafif yan, iki el birleşik başın altında.

bilimsel geçinen şerefizler bilmez ancak abd de çalışıldı vucüdun rahat ettiği en güzel şekil bu dur. böbrek ve iç organlar en rahat böyle çalışmaktadır. ellerin başa yakın olması kan dolaşımını hızlandırır. kal krizi riski azalır.
bilimsel geçinen piçleri bilimsel sikeceksin demek ki.
bakıyorum da dalga geçenler var ama ben kendi adıma bu kadar önemli önemli bir bilgiyi bize sunan saygıdeğer hocama teşekkürü bir borç bilirim. bu öyle önemli o kadan önemli bir bilgi ki hiç kuşkusuz toplumumuzda büyük bir aydınlanmaya yol açacaktır. hatta öyle ki bu bilgi diğer peygamberlerin nasıl yattığını öğrenmemizin önünü açacaktır. ve evet şu an dağ yolundayım halay çekerek kutlayacağım bu olayı.
(bkz: çok üst düzey bir espri)
ben o programı binlerce defa izledim bir tane sözleri var o sözün doğruluğu için 100 kez tekrardan dinlemişimdir
şeytana melek dediler yav.
sonra zaten izlemedim daha izlettirmedim de programda illumunati ile ilgili şeyler de söylüyorlar falan filan izlemeyin bence
izlettirmeyinde çok yanlış bilgiler veriliyor çok
işsizlere malzeme olmuş altyazı. hadi yine iyisiniz dalga geçecek bir şey daha çıktı.*.
yanında yatmış kişi beyanı...

(bkz: akıl fikir)
Sifatsiz bir hoca musfettesinin hezeyanidir. Peygamberden haberi yok çıkmış vaaz veriyor hergele.
kendini müslüman zanneden peygamber çakması zavallı takvim yaprağı çöpe atılamaz diyor napalım yani söyle ?
manyak lan bu hoca. hakkaten yattıktan sonra mavi ekran gelmiş.
Sanki peygamber askerlik arkadaşiydi dedirten bir din tüccarinin televizyonda yatiş şekli göstermesi...
ne zaman aklıma gelse çıldırıyorum amk asldklşasdşlasdksadskadsad.
yatış pozisyonu gerçekleştiren yaşlı delikanlının götüne tekme savurarak de get lo diye bağırasımın geldiği an. Atmosferde gereksiz yer kaplamaktadır
ateistler dese din düşmanı diye yaftalanacağı söylem.

resmen taşak geçmek bu. *
görsel
Şimdi ölen suriyeli çocuklarla acitasyon yapmayı çok yanlış buluyorum. Biz suriyeliler için elimizden geleni yaptık, ülkemize aldık, iş verdik, ev verdik, hatta buda yetmedi onların kaçtığı, savunmadığı ülkelerini biz savunduk ve savunmaya devam ediyoruz.
"Hacetini nasıl giderirmiş?" diye aklıma soru getirmiş başlık.
Peygamber efendimizin sünneti müslümanlar için yol göstericidir.
Onun yaptığı her şey doğrudur.
O bizim için rehberdir.
Biz onu taklit ederiz ve bundan gurur duyarız.
Birileri kafirleri ve onların adetlerini taklit edebilir.
Ve bundan gurur duyabilir.
Buda onların meselesidir.
Kişi ahiret'te sevdikleriyle beraberdir.
allah belanızı versin mallar.