1. 1.
  peugeot 106 gti

  1.6 v motor 120 hp gucu ve 930 kg agirligiyla tam bir yengec arabasi.
  onceden sahinler doganlar vardi, simdi semt ve kose basi cocuklarin arabasi olma ozelligini tasiyor, citroen vts ile.
  ... duygusuz
 2. 2.
  peugeot 205 gti sittin sene geçemeyen pejonun tekerlekli tabutlarından biri. çok hafif olduğundan dolayı draglarda rakiplerini kolay eler. fakat bu rakip honda civic vti a geldiğinde 120 km/h den sonra hondanın arka tamponunu seyretmek zorunda kalan, caddelerin makascı gençlerinin arabası.
  ... memolf
 3. 3.
  serseri arabası olup çıkmıştır.
  3 ... bahdeniz
 4. 4.
  honda civic vti varken tercih edenin aklından şüphe edilen tekerlekli demir kutu.
  1 ... bahdeniz
 5. 5.
  modifiyeye çok yatkın olan ama modifiyesiz sade hali çok daha güzel olan otomobil.
  1 ... kuku goren masum koylu
 6. 6.
  nam-ı diğer otoban faresi
  1 -1 ... ozkrm
 7. 7.
  honda civic ile karşılaştırmanın son derece saçma ve manasız olduğu araçtır. nitekim 106 ancak honda jazz ile karşılaştırılabilir. honda civic'e peugeotun verdiği cevap 306-307 olmuştur. ayrıca devamlı kötülenmekten kurtulamayan arabadır kendisi. kimileri dizel kia rio ile geçtiğini söyler, kimileri de arabayı kötü yönde eleştirirken arabayı değil onu kullananları eleştirip durduğunu farketmez bile. ama olsundur. herşeye rağmen 106 gti peugeotun bugüne kadar ürettiği en zevkli ikinci gti'dır. seridir ve aslında hiçde güvensiz değildir. sonuçta 200 km/h ile hangi arabayla kaza yaparsanız yapın ölürsünüz. burda mevzu gene bu arabayı kullanan apaçilere döndü. ileri sürüş tekniklerini öğrenmeden makas atmaca, ibreyi ters çevirmece oynayan bu zibidiler yüzünden mis gibi 106 gti tu kaka olup çıkmıştır. yazıktır...
  5 ... pister
 8. 8.
  polislerle daha samimi olmanızı sağlayan araba. her çevirmede mutlaka durdurulursunuz, havaalanında arkadaşınızı alırken bile.
  ... brujita
 9. 9.
  apaçi arabası.
  -2 ... sarp
 10. 10.
  110 bg ile sedan megane ile aynı motor gücüne sahip araba. güç/kütle oranı yüksek hepsi bu.
  ... ifrit