bugün

Cimri erkektir.

Kimse kusura bakmasın. Swh.
Çantasına bir de yeşil elma koysun tam olsun.
bulunduğumuz yerdeki sular hiçbir markanın suyuna benzemiyor. Yeni bir su alsam bile içmeden döküp onu dolduruyorum. Su diye çamaşır suyu içiriyorlar haberiniz yok.

Ayrıca en iyisi cam şişe. Doğaya saygı göstermiyorsanız acayip kusurlu insansınızdır.
salak bir cinsiyetçiliktir kimse kusura bakmasın.
lan bir insan gereksiz şekilde tüketim yapmıyorsa, doğayı, canlıları, ekonomiyi düşünüyorsa bunun neresi cimriliktir.
kimsede dememiş ki bu erkek neden çanta taşıyor. lan biz kışın telefonu cüzdanı anahtarları ufak deodorantı kolonyayı vs ne varsa gocuğun ceplerine doldururuz. yazları gocuk olmadığından pantulun 4 cebine hepsini sığdırıp yengeç gibi yürürüz. çantada neymiş.
Dep yapacaktır..
Camiden içerdim onlarda kapandı yav.
Üniversite öğrencisiyse yanlış yapıyordur. Neredeyse her üniversitede kızılay kan verme minibüsü dolaşıyor. Git kanı ver, bedava meyveli maden suyunu al ve o günlük su ihtiyacını karşılamış ol:)
En iyisini yapandır.
Kadınlarda da sıklıkla görülendir.

Suyu evden doldurup atarım çantaya, o 1,5 tl ile de limonlu lollipop alırım beee!
Haaa tabi aynı şişeyi 635454 defa kullanıp, b.kunu çıkarmamak da önemli tabii, arada bir su alın, o kadar da değil!
Bunu ben Hollanda'da yapardım iyi ki de yapardım. 2-2.5 euro kaç TL ediyor farkında mısın?
hesabını kitabını bilen erkektir.
Sinekten yağ çıkarır.
Okulda sebil oldugundan yapmiyorum, ama tatiller de özellikle yazin evde doldurup cantama koyuyorum.
Titiz erkektir.

Pek düşünceli ...
belki de geçim sıkıntısı içindedir, tasarruf yapıyordur.
mis gibi fakirdir ver 10 lira al birtane cam suluk.
ben de duş almak için açtığım musluktan ilk sıralar akan soğuk suyu boşa harcamak istemeyenlerdenim. ama her seferinde üşeniyorum.
titizdir.

biraz da cimri olabilü.

neyselendi.

Mehh.
spor salonuna gidiyor olabilir.
Ya pintidir.

Yada titizdir..

Swh...
Pintiliğin göstergelerinden biri. Vardı böyle arkadaşım, su bir yana kahvesini bile termosla getirirdi kafeye.
Benim bu.
Suyu susamadan içmek gerektiğini öğrendiğimden beri böyle.
Belki de sporcu gayet formda yürüyüş yapmayı seven erkektir.
Eğer pet şişe çer çöpten çıkarılmış salaş bir görüntüdeyse işte o zaman yıkık fakir ve cimri birisi olabilir. Yarım ekmağinan peynir koyar a101 poşetine.*
Alkali su ile geziyordur.