bugün

yıllardır çözemediğim mesele. adam diyor ki pes oynamayı bilen kızla olur. NE yapacaksın yahu pes oynamayı bilen kızı? hiç gördünüz mü makyaj yapmayı bilen erkekle olur diyen kız?
haa dolma yapmayı bilen kızla olur de ne bileyim masaj yapmayı bilen kızla olur de samimiyetine güveneyim.
not: 180 boyunda atletik bir erkekim. selam kızlar.
Barcelona seçtirilip, Arsenal ile her maç 5 gol atılabilir.
(bkz: pes doğrusu)
kendileri yemek yaparken pesi emanet edeceklerdir herhalde diye düşündürür. harbi mantıksızdır. evlilik söz konusu olunca beklenti tamamen değişir.
Bilen zaten yoktur, o yuzden problem yok.
sikecez. pes oynayan kadınla neden mi olur? şahsi görüşüm bir eş, eşliğin yanında kişiye arkadaşlık hizmeti de verebilmelidir. yeri geldiğinde ana baba şevkati, yeri geldiğinde arkadaşlık ve dostluk ve genel manada da tabi ki eşliğini yerine getirmelidir. aynı şey kadından beklendiği gibi erkekten de beklenmelidir. bir kadın makyaj yapan erkeklerden hoşlanmaz ama onun için kahvaltı veya yemek hazırlayan erkeğe de koşarak gider.
cevabı gayet basit sorudur. şöyle ki kadınlar partnerinin arkadaşlarıyla sık sık dışarı çıkmasına kıllanır.
- nereye aşkım?
+ aşkım 2 el pes atacağız.
- bitmedi şu pesiniz. doğru söyle nereye gidiyorsunuz?
+ aşkım pes oynayacağız işte.
- püff. ne varsa şu peste artık .s.s
şeklinde diyaloglara pek çok kere tanık oldum. bu yüzden biraz olsun kafa dengi kız istenir. hem neden pes oynamak istediğimizi bilsin trip yapıp keyfimizi kaçırmasın hem de yeri geldiğinde onla da oynayalım.
açık ve net söylüyorum gereksizdir. pes veya bir takım sevdiğin oyunlar sana özgü olmalıdır. ne yani amk, karşında bir jayden jaymes ya da irina shayk gibi bir hatun duruyo ve sen neden 4-2-1-3 oynamıyo diye isyan mı edeceksin? bi kere, şu kızların pes oynamasını zaten sindiremiyorum. evet amk ben de pes oynuyorum. şimdi kız kalksın dantel çorap, jartiyerini çeksin gelsin karşısına ne dicen? ''ya hayatım bu kez city'yi alma tevez çok gol atıyo'' mu diyecen? ayrılacak mısın o kızdan? biraz empati yapın. kız lan bu, evet seninle pes de oynayabilir. onun bundan zevk aldığını falan da zannedersin ama o senle pes oynadığın için değil, ilerde sana mutlu bir hayat sunabilme ihtimalini gözünde gördüğünü sandığı için beraberdir. o zaman güzel vakit geçirdiğini düşündüğü ve ileride de bundan keyif alacağını düşündüğü için senle pes oynar. yani pes atmak, hiçbir zaman onun seninle yapmayı istediği ilk şey olmayacaktır. yarın bir gün de benim gibi birisi gelecek o kızı elinden alacaktır. o zaman kıllı arkadaşlarınla oynamaya devam edersin. roberto carlos'u da forvete koyarsın.