bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  frikik anında yapılan, tehlikeli bir nokta olması ve gol yeme ihtimaline karşı alınan bir önlemdir, hatta refleks olmuştur.
  9 ... dick advocaat
 2. 2.
  oynamaktan soğutan hareketlerdir bunlar. yapmam. yapılmasından hoşlanmam. yapan olursa arkadaşlığımı gözden geçiririm. ama bitirmem. gözden geçiririm. notunu durağandan negatife çeviririm. tatbikatı iptal ederim gibi.
  29 -6 ... minder amiri
 3. 3.
  aşağı ok tusuna basıp aynı anda orta yapma tuşunu sonuna kadar doldurarak atılan 10 sutun 9 unun gol olması açığını kapatmak adına yapılan refleksleşmiş harekettir. tıpkı aut atışı sonrası defans oyuncusunun yanına koşmaya çalışmak gibi.
  2 ... absoluteata
 4. 4.
  rakip oyuncunun da aynı süre zarfında şutu aniden ayarlayıp,siz daha adamı kaleye yollamadan şutu çekmesiyle adeta bir gerilim sirkülasyonu yaşatmasıyla sona erer.
  1 ... northside
 5. 5.
  bence ayıp. ayıp ayıp. olmaz . böyle hareket delikanlıya ters gelir.
  ... huzursuz deli
 6. 6.
  vuran oyuncuyu değiştirdiğinizde, kaleci ile direk arasına konuşlanmış oyuncunun kaybolduğunu görürsünüz.

  çok seri bir şekilde şutunuzu da çekerseniz, rakibiniz tekrar oraya adam yetiştirene kadar, çoktan golünüzü atmış, rakibinize okkalı bir el hareketi çekmişsinizdir bile. **
  1 ... beniyalnizbirak
 7. 7.
  2011den önceki serilerde işe yarayan ancak 2011de bir halta yaramayan.
  ... the g man
 8. 8.
  pes 11'de tam tersi bir şekilde, gol olmayacak cılız bir vuruşun bile gol ile neticelenmesine sebep olacak davranış. ben koydum, sonra bana koydular, ordan biliyorum.
  1 ... saipsiz
 9. 9.
  rakibin ihtimal verilmese de topu barajdan aşırıp oraya atabilceğine inanmaktır aslında içten içe g't korkusudur. lakin ofsaytın bozulduğu göz ardı edilmesi hatta o kadar gözardı edilmesi ki rakibin bile aklına gelmemesi durumudur. bence sokak aralarında da ofsaytla oynanırsa bu ülke futbolu gelişir.
  ... tonviolon
 10. 10.
  yapılmaması gereken harekettir. Tecrübelerimden biliyorum kalecinin atlayacağı varsa bile atlamıyor o topa. Ya Nasıl olsa oyuncu var diyor ya da kalecinin önüne engel oluyor o eleman. Yapmayın adam gibi ipnelik peşinde koşmadan oynayın şu oyunu.
  ... mercurial