bugün

gerçek futbol oynamanın zevkini hiç bir zaman vermeyeceği için komple pes serisi abartılmamalıdır. arkadaş bu kadar banal olmayalım. yok m,lyar dolar yok senin için yapıyorlar. evet benim için yapıyorlar ve beğenmek zorunda değilim. beğenmiyorum. daha güzeli olana kadar gene beğenmiyorum. ve pes in yapımcıları bu kadar insanın beğenmemesini göz önünde bulundurulmalıdır. astığım astık kestiğim kestik denemez. yıllar geçti o kadar türk pes oyuncusu var. pes 12 de mi ne geldi türkçe menü daha türkçe spiker bile yok. çok mu zor türkçe dil paketi yapamıyorlar ? yapmak istemiyorlar. bugün dünyanın en çok konuşulan 5. dili türkçe. adamlar bunu kabullenemiyorlar. aç gözlerini türk hadi bakalım beynin yerinde mi göster bize. vesselam ...
Orijinal oyunu almadığım için çokta fifi dediğim durum.Türkçe menü ve spiker çıkana kadar Torrentten vurur geçerim aga.Ne zaman Türkiye ligi hakettiği değeri görür,o zaman orijinal oyunu seve seve alırım.
kitlelerin aklına başına getiren bir tanım. Haklı bir önerme. Bir çok şey gibi pes i de bağrımıza basmış durumdayız. Ve ona laf ettirmemiz zor.